Yaşam

Silk and Cashmere’nin Hikayesi Metaverse’de

 30’uncu yılını çok özel bir deneyimle kutlayan Silk and Cashmere, İç Moğolistan’dan başlayıp tüm dünyaya yayılan hikayesini Metaverse’ye taşıdı. Kullanıcıların kendi avatarlarını oluşturarak deneyimleyebildiği CashmereVerse’de, markanın 30 yıllık geçmişi, bugünü..

Silk and Cashmere’nin Hikayesi Metaverse’de

 30’uncu yılını çok özel bir deneyimle kutlayan Silk and Cashmere, İç Moğolistan’dan başlayıp tüm dünyaya yayılan hikayesini Metaverse’ye taşıdı.

Kullanıcıların kendi avatarlarını oluşturarak deneyimleyebildiği CashmereVerse’de, markanın 30 yıllık geçmişi, bugünü ve geleceğine dair öyküler yer alıyor.
 
Silk and Cashmere, İç Moğolistan’dan başlayıp tüm dünyaya yayılan hikayesini CashmereVerse’de anlatıyor.
 
Markanın kurucusu Ayşen Zamanpur’un kaşmir ve ipeğe tutkusu sayesinde zamanının ötesinde bir markayı nasıl kurup, büyüttüğünü ve markanın yeni nesil temsilcileri Ferhat Zamanpur ve Yasemin Zamanpur’un markayı taşımak istedikleri gelecek vizyonu bu heyecan verici deneyimle kullanıcılarla buluşuyor.
 
Tüm yaratım sürecini İstanbul, Londra ve Almanya ofisleriyle farklı coğrafyalarda birçok yerel ve global markaya hizmet veren BAL Agency’nin üstlendiği CashmereVerse, mobil ve desktop üzerinden ya da sanal gerçeklik gözlüğüyle deneyimlenebiliyor.
 
CashmereVerse’nin tanıtımı Zülfaris Karaköy’de birçok ünlü ismin de katıldığı 30’uncu yıl partisinde gerçekleşti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL