Magazin

Mabel Matiz, Bodrum’da Söyledi

Ünlü şarkıcı Mabel Matiz, önceki akşam Kerkisolfej’in düzenlediği Yaz Konserleri kapsamında Bodrum Antik Tiyatro BtcTurk PRO sahnesinde sahne aldı. Yeni albümünün şarkılarını ilk kez biletleri günler öncesinden tükenen Bodrum Antik..

Mabel Matiz, Bodrum’da Söyledi

Ünlü şarkıcı Mabel Matiz, önceki akşam Kerkisolfej’in düzenlediği Yaz Konserleri kapsamında Bodrum Antik Tiyatro BtcTurk PRO sahnesinde sahne aldı.

Yeni albümünün şarkılarını ilk kez biletleri günler öncesinden tükenen Bodrum Antik Tiyatro’da hayranlarıyla birlikte seslendiren Matiz, Bodrumlulara unutulmaz bir gece yaşattı.

“ZORA DA KOYSALAR BİLDİĞİM YOLDAN ŞAŞMAM”

Yeni şarkısı Karakol’u hayranlarıyla birlikte seslendirirken duygulanan Mabel Matiz; “Kısa zamanda hepinizin şarkıyı bu kadar benimsemesi beni çok duygulandırdı. Şarkıyı yazalı 9 ay oldu. Bunca zaman nasıl içimde tuttum bilmiyorum. Bugüne kısmet oldu, siz de hemen kucaklasınız sarmaladınız sağolun. Bizi zora da koysalar cana da koysalar bildiğim yoldan şaşmam” dedi.

Konser sonunda müzikseverlerin alkışlar eşliğinde sahneye geri dönen Mabel Matiz “Karakol” şarkısına bis yaparak konseri noktaladı.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL