Editör'ün Seçimi

Yeni Yıl Köyü Açıldı

Bodrum Midtown’da Yeni Yıl Köyü heyecanı başladı. Sürprizlerle misafirlerine kapılarını açan Midtown Yeni Yıl Köyü’nde düzenlenen etkinlikler dolu dolu geçiyor. Midtown Yeni Yıl Köyü’nde 22-31 Aralık tarihleri arasında düzenlenecek etkinlikler..

Yeni Yıl Köyü Açıldı

Bodrum Midtown’da Yeni Yıl Köyü heyecanı başladı. Sürprizlerle misafirlerine kapılarını açan Midtown Yeni Yıl Köyü’nde düzenlenen etkinlikler dolu dolu geçiyor.

Midtown Yeni Yıl Köyü’nde 22-31 Aralık tarihleri arasında düzenlenecek etkinlikler kapsamında, kitap serileriyle dikkatleri üzerine çeken ve beğeniyle takip edilen Yazar Aslı Arslan, okuyucularıyla buluştu. Çoğunluğu gençlerden oluşan okurlar, kitaplarını imzalatabilmek için uzun kuyruk oluşturdu. Aslı Arslan’ın Midtown Yeni Yıl Köyü’ne girmesiyle okuyucuları, coşkulu bir karşılaşma gerçekleştirdi. Hayranlarının sevgi gösterisinin ardından imza gününü gerçekleştiren Aslı Arslan, hayranları kırmayarak bol bol da hatıra fotoğrafı çektirdi.

Midtown Yeni Yıl Köyü’nde hayranlarıyla bir araya gelmekten dolayı çok mutlu olduğunu ifade eden Aslı Arslan,

“Bu kadar coşku beklemiyordum. İnanılmaz eğlendim ve eğlenmeye devam ediyorum. Okuyucularımı çok seviyorum. İyi ki varlar, iyi ki yanımdalar.” dedi.

HEYECAN VE SÜRPRİZLER DEVAM EDİYOR

Festival tadında geçecek olan Midtown Yeni Yıl Köyü, 22-31 Aralık tarihleri boyunca sürpriz etkinlikler, renkli atölyeler, keyifli söyleşilerle misafirlerine doyasıya eğlenceli anlar yaşatacak! 25 Aralık Pazartesi günü saat 17:00’de Ünlü Astrolog Dinçer GÜNER, merakla beklenen yeni yılda gökyüzü neler söylüyor, burçları neler bekliyor ve Astroloji söyleşisi ile severleri ile buluşacak. Yeni yıl korteji, kış şöleni, sihirli şovlar, büyülü deneyimler, sürpriz etkinlikler ve çok daha fazlası Midtown Yeni Yıl Köyü’nde

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL