Magazin

Bodrum’da Cuma Rutinimiz: Tuti

The Marmara Bodrum’da yaz boyunca devam edecek Tuti Sessions, Cüneyt Kurt’un başlattığı, Atilla Şen öncülüğünde düzenlenen White Nights etkinliği ile başlıyor. Türkiye’nin deneyimli DJ’leri Tuti Sessions ile White Nights etkinliğiyle..

Bodrum’da Cuma Rutinimiz: Tuti

The Marmara Bodrum’da yaz boyunca devam edecek Tuti Sessions, Cüneyt Kurt’un başlattığı, Atilla Şen öncülüğünde düzenlenen White Nights etkinliği ile başlıyor.

Türkiye’nin deneyimli DJ’leri Tuti Sessions ile White Nights etkinliğiyle geri dönüyor. 1 Temmuz’da Cüneyt Kurt’un başlattığı ve Atilla Şen öncülüğünde düzenlenen White Nights Açılış Gecesiyle başlayacak etkinliklere, Selma Şeşbeş ev sahipliği yapıyor.
The Marmara Bodrum, DJ’ler ile Tuti Lounge & Bar terasında müzik, yemek ve kokteylleriyle eğlenceli bir yaz sunuyor. Cüneyt Kurt, White Nights müziğini “Eskiler, yeniler ama hep iyiler” diyerek özetliyor. Muhteşem Bodrum manzarası eşliğinde, Cüneyt Kurt, Yosi Gabay, Vedat Dilber, Semih Salhon, Alper Levi, Niso Adato, Nazım Betin, Atilla Şen, Ali Çarmıklı, Murat Güney ve Niyazi Yelkencioğlu Tuti Sessions için geri sayım başladı.
The Marmara Bodrum’un doğayla harmanlanan mimarisinde esprili objeler ve sanat eserleri yer buluyor. Butik otel anlayışıyla hizmet veren The Marmara Bodrum, şehir merkezine de oldukça yakın.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL