Magazin

Bodrum Niks: Kokteyl ve Daha Fazlası

Kokteyl deneyimi, Niks Cocktail & More Bar ‘ın açılışıyla bir adım daha ileriye taşındı. Kokteylleri benzersiz tatlarla donatılan birçok farklı seçeneğe sahip olan Niks Cocktail &More, İsmini, Yunan mitolojisinin ilk..

Bodrum Niks: Kokteyl ve Daha Fazlası

Kokteyl deneyimi, Niks Cocktail & More Bar ‘ın açılışıyla bir adım daha ileriye taşındı. Kokteylleri benzersiz tatlarla donatılan birçok farklı seçeneğe sahip olan Niks Cocktail &More, İsmini, Yunan mitolojisinin ilk tanrıçalardan biri olan ve gecenin vücut bulmuş hali olarak kabul edilen Nyx’ten (Niks) alıyor.

Geçtiğimiz akşam muhteşem bir açılış etkinliğiyle hizmete giren ve Bodrum’a eşsiz bir kokteyl bar olma özelliği taşıyan Niks Cocktail & More Bar, Bodrum’un gece hayatına bar ve restoran işletmeciliğinde damgasını vuran tecrübeli iki isim Ağıt Turan, Murat Oğan ortaklığı ile hizmet vermeye başladı.

Kokteyllerin büyüleyici dünyasına merak duyanların buluşma noktası olmak için hizmet veren ve müdavimlerine unutulmaz anılar biriktirmelerine olanak tanıyacak olan Niks Cocktail & More Bar, uzman bartenderları bünyesinde bulundurarak kokteylleri ustalıkla hazırlama konusunda iddialı. İyi bir kokteyl deneyimi için kaliteden ödün vermeyen Niks Cocktail & More Bar’da içecekler ve malzemeler ile özenle hazırlanan kokteyller, her damak zevkine hitap etme özelliğine sahip.

Geniş yelpazede hazırlanan menüsünde, klasik kokteyllerin yanı sıra, yenilikçi ve özgün tariflerle de zenginleştirilmiş kokteyller, taze meyve suları, taze otlar, doğal şuruplar ve kaliteli marka alkollü içkiler, her bir kokteylin lezzetini tamamlamak için özenle seçilmiş.

Klasik kokteyller ve özgün tarifleri menüsünde barındırarak her zevke hitap eden Niks Cocktail & More Bar, sadece içeceklerle değil, aynı zamanda atıştırmalık ve küçük yemeklerle de damakları şenlendiriyor. Menüsünde, misafirlerine lezzetli seçenekler sunarak misafirlerine eksiksiz bir deneyim yaşatıyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL