Muğla

Deprem Bölgelerine Ramazan Kolisi

Muğla Valiliğinin izniyle Muğla İli Odaları ve Borsası tarafından 11 ilimizi etkileyen depremden etkilenen vatandaşlara ramazan ayında ulaştırılmak üzere ramazan gıda paketi hazırlanacak. Konuyla ilgili açıklama yapan Bodrum Ticaret Odası..

Deprem Bölgelerine Ramazan Kolisi

Muğla Valiliğinin izniyle Muğla İli Odaları ve Borsası tarafından 11 ilimizi etkileyen depremden etkilenen vatandaşlara ramazan ayında ulaştırılmak üzere ramazan gıda paketi hazırlanacak.

Konuyla ilgili açıklama yapan Bodrum Ticaret Odası Başkanı Mahmut Serdar Kocadon, her yıl TOBB aracılığı ile ramazan gıda paketi yardımı yaptıklarını belirterek şöyle dedi: “11 Mart Cumartesi günü gerçekleşen Muğla Odaları ve Borsa ortak toplantısında bu yılki ramazan gıda kolilerimizi deprem bölgesine gönderme kararı aldık. Bununla ilgili yürüttüğümüz çalışmaya Muğla Valiliğimizin de oluru ile başlamış bulunmaktayız.

Deprem bölgesindeki vatandaşlarımıza yapılan yardımların sürekliliği çok önemli, bölgedeki ihtiyaçlar devam ediyor. Dileyen kişiler istedikleri miktarda nakdi yardım yapabilirler. Konuya duyarlı herkesi ramazan gıda yardımında bulunmaya davet ediyorum.” dedi.

Yardımları aşağıda belirtilen banka hesap numarasına yaparak açıklama kısmına “Deprem bölgesi ramazan gıda yardımı.” yazılması gerekmektedir. Bir adet ramazan yardım kolisi ücreti 310 TL’dir.

RAMAZAN KOLİSİ İÇİN YARDIM YAPILACAK VALİLİK İZİNLİ BANKA HESAP NUMARASI:

HESAP İSMİ: DEPREM BÖLGESİ YARDIMI

IBAN: TR28 0006 4000 0013 6001 7443 30

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL