Büyülü Pusula Buluşması

Bodrum Belediyesi Kültür A.Ş. bünyesinde faaliyetlerine devam eden Bodrum Deniz Müzesi, müze yayınlarının ilk çocuk kitabı olan “Halikarnas Balıkçısı ile Yolculuklar, Büyülü Pusula”yı Bodrum İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliği..

Büyülü Pusula Buluşması

Bodrum Belediyesi Kültür A.Ş. bünyesinde faaliyetlerine devam eden Bodrum Deniz Müzesi, müze yayınlarının ilk çocuk kitabı olan “Halikarnas Balıkçısı ile Yolculuklar, Büyülü Pusula”yı Bodrum İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliği ile Bodrum ilçesindeki öğrenciler ile buluşturdu.

Muğla Valiliği himayesinde Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğünün koordinesinde Bodrum ilçesindeki tüm okullarla yürütülen “Bir Kitap Bir İnsan” projesi kapsamında Bodrum İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Bodrum Deniz Müzesi iş birliği ile fantastik çocuk edebiyatı türünde eserleriyle tanınan Ömer Ünal ile kitap söyleşisi ve imza etkinliği gerçekleştirildi.
Etkinliğe Konacık Cahit Özvezneci İlkokulu, Pınarlıbelen Nilgün Doktor Kerim Cangır Ortaokulu, Güler Mustafa Kızılağaç İlkokulu, Bitez Gülümser Mehmet Danacı İlkokulu, Atatürk İlkokulu, Yeniköy İlkokulu, Bodrum Final Okulları, Akyarlar Hacı Mahmut Tınaztepe Ortaokulu ve Gündoğan Nafiz Ilıcak İlkokulu öğretmen ve öğrencileri katıldı.
Bodrum Deniz Müzesi Yayınları’nın 6. yayını olan “Halikarnas Balıkçısı ile Yolculuklar, Büyülü Pusula” kitabı, Bodrum İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Eser İnceleme ve Değerlendirme Komisyonu’nda incelenmiş, temel eğitim kademelerindeki öğrencilerin okuması için uygun görülerek Kaymakamlık olurunu almıştı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL