Bodrum Siyaset

Özyaba, Bodrum’da STK’larla Buluşuyor

Dr. Şehir Plancısı Murat Özyaba kentin tüm paydaşları ile Bodrum’un bu gününü ve geleceğini değerlendirmeye devam ediyor. CHP Bodrum Belediye Başkan Aday Adayı Dr. Şehir Plancısı Murat Özyaba, Bodrumdaki Sivil..

Özyaba, Bodrum’da STK’larla Buluşuyor

Dr. Şehir Plancısı Murat Özyaba kentin tüm paydaşları ile Bodrum’un bu gününü ve geleceğini değerlendirmeye devam ediyor.

CHP Bodrum Belediye Başkan Aday Adayı Dr. Şehir Plancısı Murat Özyaba, Bodrumdaki Sivil toplum kuruluşları ile kentin bu günü, yarını, sorunları ve geleceği üzerine görüş alış verişinde bulunmaya devam ediyor.
Kente değer katan tüm paydaşlarımızla güçlenecek, birlikte yürüyeceğiz.
CHP Belediye Başkan A. Adayı Dr. Şehir Plancısı Murat Özyaba, geçtiğimiz günlerde Bodrum Karadenizliler Derneği Başkanı Sefer Çelik ve Yönetim Kurulu ile bir araya geldi.
Sıcak bir atmosferde geçen görüşmelerde Dernek Başkanı Sefer Çelik; ‘Bodrum’da 30 bine yakın Karadenizlinin denizcilikten inşaata, lojistikten gıda sektörüne, çok çeşitli sektörlerde yer aldığını, 20 yılı aşan sürede Bodrum Belediyesi ile iyi ilişkiler yaşadıklarını, bundan sonra da ilişkilerin güçlenmesini istediklerini’ aktardı. Ayrıca; Bodrum’un kentsel altyapısının iyileştirilmesi yanında, Karadeniz kültürünün Bodrum’un tanıtımı içinde yer alabileceğini, bu amaçla, 8.’si düzenlenecek olan “Hamsi Festivali”nin gerçekleştirileceğini söyledi.

Başkan Aday Adayı Dr. Şehir Plancısı Murat Özyaba ise; ‘Akademik yaşamının 10 yılını Karadeniz Teknik Üniversitesinde geçirdiği için bölgeyi ve insanlarını oldukça iyi tanıdığını, çok çalışkan olan Karadenizlilerin 30 yılı aşan Bodrumluluk yolunda, kente değer katan paydaşlar olduğunu, bu paydaşlığın bundan sonra da güçlenerek devam edeceğine inandığını’ ifade etti. Dernek Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Dr. Şehir Plancısı Murat Özyaba’nın liyakati ile Bodrum’a önemli hizmetler yapacağına inandıklarını söyledikten sonra her konuda fikir birliğinde olunduğu hususu vurgulanarak toplantı sona erdi.

Ardından Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odasını ziyaret eden Dr. Murat Özyaba Oda başkanımız Mehmet Akdoğan ve değerli yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi.
Tüm sektörlere verdikleri hizmetle kentin ekonomik ve ticari nabzını yakından takip eden ve bu bağlamda sorun ve projelere dair detaylı soru ve görüşlerini ileten değerli oda başkanı ve üyeleri ile uzun ve nitelikli bir sohbet gerçekleştiren Özyaba; ‘ Doğru temellendirilmiş projeler ve uzlaşmacı bir yaklaşımla kente dair her talebin ve sorunun çözüme ulaşabileceğini, bu çalışmalardaki en büyük destekçilerinin ise her biri kendi alanında uzman olan bu sivil toplum kuruluşlarının olacağını’ belirtti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL