Spor

Bodrum’un Takımı Şampiyonluk Yolunda

Misli.Com Türkiye Basketbol Ligi Özgür Adıgüzel Sezonu’nda mücadele veren Bodrum’un takımı Çağdaş Bodrum Spor, 28. Hafta maçları kapsamında İstanbul takımı Depomaxx Harem Spor ile kendi evinde mücadele verecek. Şampiyon olmaya..

Bodrum’un Takımı Şampiyonluk Yolunda

Misli.Com Türkiye Basketbol Ligi Özgür Adıgüzel Sezonu’nda mücadele veren Bodrum’un takımı Çağdaş Bodrum Spor, 28. Hafta maçları kapsamında İstanbul takımı Depomaxx Harem Spor ile kendi evinde mücadele verecek.

Şampiyon olmaya 3 maç kala, heyecanlı karşılaşmalar serisine giren Çağdaş Bodrum Spor, iki sezondur taraftarının büyük desteğiyle kendi evinde maç kaybetmezken, şampiyonluk yolunda oynayacağı bu önemli maçta da Bodrumlu taraftarlarını sahadaki 6. Oyuncu olarak salondaki yerlerini almaya davet ediyor.

Misli.Com Türkiye Basketbol Ligi Özgür Adıgüzel Sezonu 28. Hafta maçları kapsamında 7 Mayıs Pazar günü saat 14.00’de Bodrum Spor Salonu’nda Depomaxx Harem Spor ile mücadele verecek olan Çağdaş Bodrum Spor’un şampiyonluk yolundaki mücadelesine tüm Bodrumlu spor severler davetlidir.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL