Genel Gündem

Prof. Özgür Demirtaş Bodrum’a Geliyor

Ulusal ve uluslararası birçok yatırımcının bir araya geleceği GESİFED-BESİAD İş İnsanları Zirvesi, 27-29 Ekim tarihleri arasında Bodrum’da gerçekleştirilecek. Prof. Dr. Özgür Demirtaş, TÜRKONFED Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Sönmez ve TÜSİAD..

Prof. Özgür Demirtaş Bodrum’a Geliyor

Ulusal ve uluslararası birçok yatırımcının bir araya geleceği GESİFED-BESİAD İş İnsanları Zirvesi, 27-29 Ekim tarihleri arasında Bodrum’da gerçekleştirilecek. Prof. Dr. Özgür Demirtaş, TÜRKONFED Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Sönmez ve TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Turan gibi konuşmacıların yer alacağı zirvenin sunuculuğunu ise ünlü televizyon programcısı, sunucu ve gazeteci Mesut Yar yapacak.

GESİFED (Güney Ege Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu) ve BESİAD (Bodrum Esnaf ve Sanayici İş İnsanları Derneği) iş birliğiyle düzenlenecek olan 9. GESİFED-BESİAD İş İnsanları Zirvesi gerçekleşecek. 27-29 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek Türkiye’nin en büyük bağımsız iş dünyası buluşmasında birçok bilindik isim konuşmacı koltuğunda oturacak. Mesut Yar’ın moderatörlük görevini üsteleneceği etkinlikte Sabancı Üniversitesi Finans Kürsü Başkanı Prof. Dr. Özgür Demirtaş ‘Ekonomiye Genel Bakış’ başlığıyla ekonomiye dair kritik bilgiler verecek. Gala yemeği ve Mavi Tur gibi etkinliklere de ev sahipliği yapacak zirvede, TÜRKONFED Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Sönmez ve TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Turan’ın da aralarında yer aldığı konuklar ile söyleşiler gerçekleştirilecek.
TÜRKONFED Yüksek Danışma Kurulu Başkanı Şükrü Ünlütürk, TÜRKONFED Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve DİMES Genel Müdürü Ozan Diren, TÜRKONFED Yönetim Kurulu Üyesi ve ESCON Enerji CEO’su Onur Ünlü ile Aksoy Holding CEO&Başkan Yardımcısı ve The Ritz-Carlton Residences BodrumYönetim Kurulu Başkanı Batu Aksoy’un katılımıyla çevre ve iklim krizine ilişkin geniş kapsamlı bir panelin gerçekleştirileceği zirvede, Hedefler için İş Dünyası Platformu (B4G) Yönetim Kurulu Başkanı – ODAK Group Yönetim Kurulu Üyesi İrem Oral Kayacık, PayTR CEO Tarık Tombul ve Fidelis Ventures Kurucu Ortağı Canberk Mersin’in katılımıyla girişimcilik ve dijital markalaşma konusunda da panel düzenlenecek.

)Neslihan Nazlıoğlu (BESİAD Başkanı)

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL