Bodrum Editör'ün Seçimi

Turgutreis Spor’a Büfe Tahsisi

Bu yıl, aldığı galibiyetler ile Süper Amatör Lige çıkmaya hak kazanan Turgutreisspor’a, Bodrum Belediyesi, Turgutreis’te bulunan Günbatımı Plajında büfe yeri tahsis ederek, kulübe destek veriyor. 1984 yılında kurulan Turgutreisspor, elde..

Turgutreis Spor’a Büfe Tahsisi

Bu yıl, aldığı galibiyetler ile Süper Amatör Lige çıkmaya hak kazanan Turgutreisspor’a, Bodrum Belediyesi, Turgutreis’te bulunan Günbatımı Plajında büfe yeri tahsis ederek, kulübe destek veriyor.

1984 yılında kurulan Turgutreisspor, elde ettiği başarı ile, bölgemizi, Süper Amatör Ligde temsil etmeye hak kazandı. Bir çok amatör takım gibi, maddi imkansızlıklarla boğuşan Turgutreisspor, ilgili makamlara yaptığı başvuru ile, Günbatımı Plajında büfe yeri açarak, takıma maddi destek sağlama yolunda bir adım attı. Plajda, ücretsiz şezlongları halkın kullanımına sunan spor kulübünün ürün fiyatlarının, Belediye Kafe ile aynı olduğu belirtildi. Her sabah, spor kulübü çalışanları tarafından tırmık ile temizlenen plajın, günün erken saatlerinde vatandaşın kullanımına hazır hale getirildiği öğrenildi.

Konu ile ilgili Turgutreisgündem sitesine konuşan Turgutreisspor Kulübü Başkanı Melih Aydoğan, şöyle konuştu; ”Bilindiği üzere bu yıl, Turgutreisspor olarak, kısıtlı imkanlara rağmen güzel bir çıkış yakaladık. Takıma maddi destek sağlamak ve yaşadığımız yere katkıda bulunmak maksadıyla buranın takımımıza tahsisi hususunda başvuruda bulunduk. Başvurumuza olumlu bakan ilgililerimizin oluruyla, burada faaliyet göstermeye başladık. Bize destek olan tüm yetkililerimize teşekkür ediyoruz. Sabahın erken saatlerinde plajı temizleyerek, halkın kullanımına hazır hale getiriyoruz. Fiyatlarımız da, belediye kafeler ile aynı. Sosyal medyada bazen, şezlonglardan ücret talep edildiğine dair asılsız bilgiler paylaşılıyor. Buyurun gelin, tamamen şeffaf bir ortamda sizler görün verilen hizmeti. Tüm imkansızlıklara rağmen güzel bir başarı elde ettik. Takıma maddi destek sağlamak amacıyla bu çalışmaya soyunduk. Vatandaşlarımızın desteğini bekliyoruz. “

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL