Bodrum Magazin

Ünlü Süper Model, Bodrum’da

Süper Model Kate Moss Bodrum’da efsane şarkıcı Bob Marley’nin torunu Skip’in konserinde görüntülendi İngiliz süper model Kate Moss uzun süredir podyumlardan uzak. Ancak yine de hem reklam kampanyalarını yüzü olmaya..

Ünlü Süper Model, Bodrum’da

Süper Model Kate Moss Bodrum’da efsane şarkıcı Bob Marley’nin torunu Skip’in konserinde görüntülendi

İngiliz süper model Kate Moss uzun süredir podyumlardan uzak. Ancak yine de hem reklam kampanyalarını yüzü olmaya devam ediyor hem de karşımıza sık sık özel etkinliklerde, törenlerde, kırmızı halılarda çıkıyor.

Kate Moss Bodrum’da efsane şarkıcı Bob Marley’nin torunu Skip’in konserinde görüntülendi
İngiliz süper modelin bir yandan da hızlı ve hareketli bir aşk hayatı oldu. Sık sık değiştirdiği ünlü sevgilileriyle nam salan 50 yaşındaki süper model en son 37 yaşındaki sosyetenin önde gelen isimlerinden Kont Nikolai von Bismarck’la aşk yaşıyordu.

SIK SIK BODRUM’A GELİYOR

Türkiye’yi çok sevdiği bilinen ve sık sık Bodrum’a tatile gelen Kate Moss bir kez daha burada görüldü. Hem de yarı yaşındaki bir şarkıcıyla birlikte yakalandı. Efsane şarkıcı Bob Marley’in torunu olan 27 yaşındaki müzisyen Skip’le el ele yakalandı.

Mekanda olanlar Kate Moss’un konser sırasında taşkınlık yapıp korumalarla zor anlar yaşadığını söyledi… Ünlü süper model konserden yarı yaşındaki şarkıcıyla el ele ayrıldı
Bodrum’da bir konser veren Skip’in en ateşli izleyicisi olarak en ön sırada yerini alan Kate Moss’un konser boyunca dans edip ona eşlik ettiğini gören etraftakiler konser bitiminde de ünlü modeli konser çıkışı Skip’le el ele mekandan ayrılırken görüntüledi.

Konser boyunca çok heyecanlı olduğu görülen Kate Moss kendini zor zapt etti ve sahneye koşunca oradan korumalar tarafından uzaklaştırıldı. Tüm bu yaşananlar hemen İngiliz basınında manşetlere taşındı.

Kaynak: Hürriyet

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL