Bodrum

Eski Savcı Hukuk Bürosu Açtı

Bodrum’un Tanınmış Savcısı Avukat Faruk Soysal, Hak Hukuk Bürosu’nu Açtı Uzun yıllar Bodrum Adliyesi’nde Cumhuriyet Savcısı olarak görev yapan Avukat Faruk Soysal, kariyerinde yeni bir sayfa açarak Ortakent’te Hak Hukuk Bürosu’nu kurdu…

Eski Savcı Hukuk Bürosu Açtı

Bodrum’un Tanınmış Savcısı Avukat Faruk Soysal, Hak Hukuk Bürosu’nu Açtı

Uzun yıllar Bodrum Adliyesi’nde Cumhuriyet Savcısı olarak görev yapan Avukat Faruk Soysal, kariyerinde yeni bir sayfa açarak Ortakent’te Hak Hukuk Bürosu’nu kurdu. AçılışaBodrum Kaymakamı Mustafa Çit’in de aralarında bulunduğu,Bodrum’un önde gelen pek çok ismi katıldı.

Avukat Faruk Soysal ve eşi Merve Soysal, açılışta davetlileri bizzat karşıladı. Açılışta konuşan Soysal, “Profesyonel hayatım boyunca hep adaletin yanında yer aldım. Şimdi kendi hukuk büromuzda bu yolda emin adımlarla ilerlemeyi sürdüreceğiz” dedi. Soysal, aynı zamanda büronun, toplumun tüm kesimlerinin hukuki ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde tasarlandığını belirtti.

Bodrum Kaymakamı Mustafa Çit de yaptığı konuşmada, Avukat Faruk Soysal’a başarılar diledi. 

Açılışta, Bodrum’un çeşitli sektörlerinden iş insanları, yerel yöneticiler ve diğer hukuk profesyonelleri de yer aldı. Hak Hukuk Bürosu, bireysel ve kurumsal müşterilere geniş bir hizmet yelpazesi sunmayı hedefliyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL