Bodrum

Bodrum’da Çikolata ve Kahve Festivali

Oasis Bodrum, 5-7 Nisan tarihleri arasında çikolata & kahve alışveriş sokağı, çeşitli atölyeler, kahve altı sohbetleri, gün boyu Dj performası ve barista şovu ile ziyaretçilerine unutulmayacak anlar yaşatacak. Bodrumluların vazgeçilmez..

Bodrum’da Çikolata ve Kahve Festivali

Oasis Bodrum, 5-7 Nisan tarihleri arasında çikolata & kahve alışveriş sokağı, çeşitli atölyeler, kahve altı sohbetleri, gün boyu Dj performası ve barista şovu ile ziyaretçilerine unutulmayacak anlar yaşatacak.

Bodrumluların vazgeçilmez buluşma noktası Oasis Bodrum, üçüncüsü düzenlenecek olan Bodrum Çikolata & Kahve Festivaline bu sene de ev sahipliği yaparak ziyaretçilerine dolu dolu bir festival yaşatacak. Çikolata & Kahve Alışveriş Sokağı, 5-7 Nisan tarihlerinde Oasis Bodrum’da yerini alacak. Alışveriş sokağının yanı sıra üç gün boyunca DJ performansı, barista şovlar, kahve altı sohbetleri ve çeşitli atölyeler ziyaretçilerle buluşacak. Birçok markanın ürünlerini meraklılarıyla üçüncü kez buluşturacağı festivalde sadece büyükler değil, çocuklar da aileleri ile eğlenceye ve çikolata doyacak.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL