Spor

Tırhandiller Gümüşlük’te Süzülecek

Tırhandil Cup Kış Trofesi 2023/24 5. ayak Gümüşlük Etabı bu hafta sonu gerçekleşecek Bodrum’un simgelerinden ve denizciler tarafından tutkuyla sevilen Tırhandillerin tanıtılması ve yaşatılması için düzenlenen Tırhandil Cup, 5. ayak..

Tırhandiller Gümüşlük’te Süzülecek

Tırhandil Cup Kış Trofesi 2023/24 5. ayak Gümüşlük Etabı bu hafta sonu gerçekleşecek

Bodrum’un simgelerinden ve denizciler tarafından tutkuyla sevilen Tırhandillerin tanıtılması ve yaşatılması için düzenlenen Tırhandil Cup, 5. ayak yarışları Bodrum-Gümüşlük-Bodrum etabı ile devam edecek. 2-3 Mart tarihlerinde düzenlenecek olan yarışlarda, Bodrum’dan yola çıkacak olan Tırhandiller yarışarak Gümüşlük’e varacak. Akşam 18.30’da Club Gümüşlük’te düzenlenecek olan bir önceki ayağın ödül töreninin çok renkli geçmesi bekleniyor. Ardından yarışmacıları ağırlayacak olan Fenerci Restaurant’ta yelkenciler günün yorgunluğunu atacak.

5.ayak yarışları, pazar günü Gümüşlük-Bodrum etabıyla son bulacak.

Türkiye Yelken Federasyonu’nun (TYF) faaliyet programında yer alan Tırhandil Cup Kış Trofesi, Bodrum Ticaret Odası, İMEAK Deniz Ticaret Odası’nın destekleri ve diğer kamu kurumları ve sponsorların katkılarıyla düzenleniyor. Tırhandil Cup Kış Trofesi, 23-24 Mart’ta düzenlenecek 6. ayak yarışlarıyla sona erecek.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL