Muğla

Muğla Emniyeti’nden Yeni Yıl Mesajı

Muğla İl Emniyet Müdürü Ali Canbolat, yayımladığı yeni yıl mesajında Muğla il genelinde alınan yılbaşı tedbirleri ile ilgili bilgi verdi. 2024 yılında da Muğla’nın daha huzurlu bir kent olması adına..

Muğla Emniyeti’nden Yeni Yıl Mesajı

Muğla İl Emniyet Müdürü Ali Canbolat, yayımladığı yeni yıl mesajında Muğla il genelinde alınan yılbaşı tedbirleri ile ilgili bilgi verdi. 2024 yılında da Muğla’nın daha huzurlu bir kent olması adına zaman mefhumu gözetmeden çalışmaya devam edeceklerini söyleyen Canbolat, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Yasadışı her türlü oluşum ve yapılanmalara karşı bugüne kadar yürüttüğümüz kararlı mücadelemizi 2024 yılında da aynı inanç, azim ve kararlılıkla sürdüreceğimizden kimsenin kuşkusu olmasın. Şüphesiz bu mücadeledeki en büyük gücümüz ve motivasyon kaynağımız siz değerli vatandaşlarımızın bizlere verdiği destektir.

İlimizde, yılbaşı gecesinde de hiçbir üzücü olayın yaşanmaması için, her zaman olması gerektiği gibi vatandaşlarımızın trafik kurallarına uymalarını, alkollü şekilde direksiyon başına geçmemelerini, yaya geçitlerinde ilk geçiş hakkının yayaların olduğunu unutmamalarını, sağlık ve güvenlikleri için çalışan görevlilerimizin yönlendirmelerine destek vererek, yardımcı olmalarını, özellikle rica ediyor ve soruna değil çözüme ortak olalım diyoruz.

Dünyanın en güzel şehirlerinden birisi olan Muğla’da, yeni bir yılı siz değerli hemşehrilerimle birlikte karşılamanın sevincini yaşıyor, Vatanımızın bölünmez bütünlüğü uğrunda canlarını feda eden aziz Şehitlerimizi rahmetle, kahraman Gazilerimizi minnetle yâd ediyorum. Büyük umutlarla karşıladığımız 2024 yılının ülkemize, milletimize, tüm insanlığa sağlık ve mutluluk getirmesini diliyor, yeni yılınızı en içten duygularımla kutluyorum.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL