Bodrum Siyaset

Cumhur İttifakı’nın Bodrum Adayı Ak Parti’den

AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Hacı Dalda, Cumhur İttifakı’nın Bodrum Belediye başkan adayının AK Parti’den çıkacağını duyurdu. AK Parti Muğla İl Başkanı Gültekin Akça ve ilçe başkanlarıyla Ankara’da Cumhurbaşkanı Recep..

Cumhur İttifakı’nın Bodrum Adayı Ak Parti’den

AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Hacı Dalda, Cumhur İttifakı’nın Bodrum Belediye başkan adayının AK Parti’den çıkacağını duyurdu.

AK Parti Muğla İl Başkanı Gültekin Akça ve ilçe başkanlarıyla Ankara’da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından kabul edilen Bodrum İlçe Başkanı Hacı Dalda, Cumhur İttifakı’nın Bodrum belediye başkan adayının AK Parti’den çıkacağını söyledi. Aday belirleme konusunda uzun süredir çok titiz bir çalışma yürüttüklerini belirten Hacı Dalda, Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a Muğla ve ilçelerinin sorunlarını aktardıklarını, Sayın Cumhurbaşkanı’nın Muğla’yı çok yakından takip edip, büyük önem verdiğini söyledi. Hacı Dalda yaptığı açıklamada;

“AK Parti Muğla İl Başkanımız Sayın Gültekin Akça ve Muğla İlçe başkanlarımızla birlikte Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’la Ankara’da bir araya geldik. Yerel seçim çalışmaları, Bodrum ve Muğla’nın sorunları ve beklentileri konusunda Sayın Cumhurbaşkanımız’ı bilgilendirdik. Bodrum’da Cumhur İttifakı belediye başkan adayının AK Parti’den çıkacağını Sayın Cumhurbaşkanımız bizlere iletti. Sayın Cumhurbaşkanımız’ın yakın ilgisi, Muğla’ya verdiği önem bizleri çok mutlu etti. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde Muğlamız ve ilçelerimizi AK Belediyecilik’le buluşturmak, sorunları çözmek için tüm teşkilatlarımızla var gücümüzle çalışacağız” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL