Editör'ün Seçimi Spor

Çağdaş Bodrum Türk Telekom ile Karşılaştı

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi’nin en yeni üyesi Çağdaş Bodrum Spor, ligin üçüncü haftasında Ankara’nın güçlü temsilcilerinden Türk Telekom ile karşılaştı.Ankara Spor Salonu’nda gerçekleşen mücadeleye Can Öğüt, Jaron Johnson, Dominik..

Çağdaş Bodrum Türk Telekom ile Karşılaştı

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi’nin en yeni üyesi Çağdaş Bodrum Spor, ligin üçüncü haftasında Ankara’nın güçlü temsilcilerinden Türk Telekom ile karşılaştı.
Ankara Spor Salonu’nda gerçekleşen mücadeleye Can Öğüt, Jaron Johnson, Dominik Artis, Ben Moore ve Amar Alibegoviç ilk beşi ile başlayan Çağdaş Bodrum Spor, rakibi ile kıyasıya girdiği mücadelede ilk periyodu 21-14 geçerek ilk yarıda soyunma odasına 45-32 skorla gitti.
İkinci yarının ilk anlarından itibaren atakları ve savunmasıyla sıkı bir mücadele sergileyen Çağdaş Bodrum Spor, 3. Periyodu 60-44 tamamladı. Son 10 dakikada da rakibine oranla iyi bir oyun sergileyen Muğla’nın Bodrum’dan yükselen gururu Çağdaş Bodrum Spor maçın son düdüğünde 73- 60 skorla sahadan ayrıldı.
Maçta Ahmet Düverioğlu 16 sayı ile maçta takımına en çok sayıyı kazandırırken, Benjamin Alexander Moore 11 sayı ile Dominic Artis, 10 sayı ile Christopher Trrell Warren
10 sayı ile takip etti.

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi üçüncü hafta maçları kapsamında kendi evinde Darüşşafaka Lassa takımıyla karşılaşacak olan Muğla’nın temsilcisi Çağdaş Bodrum Spor, 21 Ekim Cumartesi günü Saat 13:00’de Menteşe Spor Salonu’nda yapılacak olan karşılaşmaya tüm Muğlalı sporseverleri destek olmaya davet etti.
Maç Kadrosu:
Dominic Jordan Artis
Can Uğur Öğüt
Christopher Trrell Warren
Amar Alibegovic
Ahmet Fatih Cantitiz
Hakan Yapar
Berkay Genç
Erkan Veyseloğlu (Kaptan)
Benjamin Alexander Moore
Cavit Ege Havsa
Jaron Tremel Johnson
Ahmet Düverioğlu

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL