Bodrum

Bodrum’da Fuar Günleri…

Bodrum 2. Uluslararası İnşaat, Gayrimenkul, Yapı ve Dekorasyon Fuarı açıldı. Fuara, birçok proje üreten ve dekoratif iş alanlarında iş yapan, sektöre yön veren firma katılıyor. Geçtiğimiz yıl düzenlediği fuarlarla dikkatleri..

Bodrum’da Fuar Günleri…

Bodrum 2. Uluslararası İnşaat, Gayrimenkul, Yapı ve Dekorasyon Fuarı açıldı. Fuara, birçok proje üreten ve dekoratif iş alanlarında iş yapan, sektöre yön veren firma katılıyor.

Geçtiğimiz yıl düzenlediği fuarlarla dikkatleri üzerine çeken İdeal Fuar, önemli bir fuara da imza attı. Neva Prestij Yapı ve De Costa Group Ana sponsorluğunda düzenlenen fuarın açılışı törenle yapıldı. Fuarın açılışına Bodrum Belediye Başkan Vekili Emel Çakaloğlu da katıldı. Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün ise fuara yazılı mesaj gönderdi.

Bodrum Herodot Kültür Merkezi’nde düzenlenen Fuara, birçok proje üreten ve dekoratif iş alanlarında iş yapan, sektöre yön veren firma katılıyor.

Başta Rusya olmak üzere, Dubai, Ukrayna, Kıbrıs ve Ortadoğu Ülkeleri’nden firmaların katılımcı olduğu fuar, Dünya’nın çeşitli ülkelerinden ziyaretçileri ağırlıyor. Milyon dolarlık yatırımcıları Bodrum’da bir araya getiren fuarda emlak, inşaat, inşaat projeleri ile inşaat sektörü tedarikçileri olmak üzere dört ana katılımcı kategorisi bulunuyor.

Gayrimenkul, İnşaat ve Yapı Dekorasyon firmalarının birbiriyle heyecan verici iş birlikleri kurmasına olanak tanıyacak, Gayrimenkul sektöründeki en iyi projelerin ve cazip fiyat seçeneklerinin de ön plana çıkacağı fuar, ziyaretçilerin yoğun ilgisini çekmiş durumda!

Türkiye ve Dünya’nın farklı bölgelerindeki üretici, satıcı, alıcı ve tedarikçilerin ürün ve hizmetini buluşturan 2. Uluslararası İnşaat, Gayrimenkul, Yapı ve Dekorasyon Fuar’ında emlak, inşaat projeleri, tedarikçi ürünlerinin yanı sıra, stant etkinlikleri ile de renkli görüntülere sahne oluyor. Fuar 18- 21 Mayıs 2023 tarihleri arasında gezilebilecek.

Aysa, Avrupa, Ortadoğu ve Körfez Ülkeleri gibi dünyanın bir çok yerinde yatırımcıların beklendiği fuar, Neva Prestij Yapı ve De Costa Group Ana Sponsorluğunda gerçekleşiyor.

NEVA PRESTİJ YAPI’YA İLGİ VARDI

Yerli ve yabancı yatırımcıların katılımla ziyarete açılan ve Emlak Sektörünün Önde Gelen Firmalarının ve Dev Projelerin yer alacağı fuarda, sektör temsilcileri, yatırım, finans, sermaye ve pazarlama kuruluşlarının yanı sıra gayrimenkul, devre mülk, villa, termal tesis, plaza ve çeşitli yaşam merkezleri de yer alıyor.

Açılışta konuşan Neva Prestij Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Öztürk, fuarın Bodrum için önemine değindi. Bodrum’da inşaat ve yapı sektöründe birliğe ihtiyaç olduğuna dikkat çeken Öztürk, “Biz normalde bir Ankara firması iken, pandemide, Bodrum ve Ege Bölgesi’nin tamamında yazlık konutlar üretmeye başlamıştık. Şu anda da Bodrum’da üretimlerimize devam etmekteyiz.. Biz kendi sektörümüzle ilgili bu konuda hatalar yapmamak için, kendimizi disipline etmek için bir dernek kuruyoruz şu an Bodrum Müteahhit Derneği adı altında. Kendi içimizde yanlış uygulamalar yapan, doğaya zarar verenleri disipline etmek, aynı zamanda da kendi uğradığımız zorluklar, haksızlıklar karşısında hakkımızı aramak için bir güçbirliği oluşturmak için bir araya gelme düşüncemiz var. Tabii buradaki esas konumuz fuarımız. 2. Uluslararası İnşaat, Gayrimenkul, Yapı ve Dekorasyon Fuarı’ndayız. Yine çok güzel bir katılım var ilk gün olmasına rağmen. Katılımdan çok memnunuz. Fuara katılan herkese çok teşekkür ediyoruz. Düzenleyen İdeal Fuarcılığa ve buranın yapımında emeği olan kendi çalışanlarıma ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.

DE COSTA GRUP FUARDAKİ YERİNİ ALDI

Fuarın diğer bir Ana Sponsoru olan De Costa Group adına ise CEO’su Harun Karadeniz, sahneye çıktı. Karadeniz, yaptığı konuşmasında De Costa Grup’un Bodrumdaki yatırımlarından söz etti. Fuarı önemsediklerini belirten Karadeniz, “Bizler Bodrum’da yeni yatırımları olan bir firmayız. Bugün burada olmaktan mutluyuz. Fuara olan ilgi bizi mutlu ediyor. Bundan sonra bu tür etkinliklere katkı vermeyi sürdüreceğiz, ideal Fuar’a da teşekkür ederiz.” Diye konuştu.

KARAKAYA: İLKLERE İMZA ATMAYA DEVAM EDECEĞİZ

İdeal Fuar Yönetim Kurulu Başkanı Recep Karakaya, ise “İdeal Fuar olarak bu fuarda üretici, tedarikçi ve tüketici firmaların bir araya gelmesi suretiyle iş görüşmeleri ve anlaşmaları amaçlanmaktadır. Hepimizin bildiği gibi Bodrum, bir dünya markası ve turizm açısından Türkiye’nin en önemli yeridir. Bu sebeple Bodrum’da İnşaat, Gayrimenkul, yapı ve Dekorasyon Fuarı’nın yapılmasının çok faydalı olduğunu daha önce gördük, deneyimledik. Sektör açısından bambaşka fırsatlar yaratacağına inanıyoruz. Sizlerin de katkısıyla verimli ve başarılı bir organizasyon gerçekleştirmiş olacağız. Değerli dostlar, aynı anlayışla 25-28 Mayıs tarihleri arasında 2. Bodrum Kamp, Karavan, Tekne ve Doğa Sporları Faurı’mızı organize ediyoruz. İdeal Fuar olarak Bodrum’da ilklere imza atarak inşaat, turizm ve spor alanlarında çeşitli fuar ve organizasyonlar yaptık. Üretken ruhumuzla Bodrum’da kongre turizminin gelişimine katkı sunmaya devam edeceğiz. Yine bir ilke daha imza atarak, Bodrum’da gerçekleştireceğimiz 20-23 Temmuz tarihleri arasında Bodrum Jewelry Show Kuyumculuk, Mücevherat ve Pırlanta Fuarı’mızı gerçekleştirmiş olacağız. Bütün katılımcılarımıza başarılar dileriz. Herkese iyi fuarlar diliyorum.” İfadelerini kullandı.

FABAY Kurumsal Pazarlama Şefi Barış Doğan da yaptığı konuşmada hedeflerini anlattı. Muğla’da uzun yıllardan beri konut ürettiklerini belirten Doğan, “Bugün bu ilgi bizleri memnun etti. Bizler Muğla’nın çeşitli yerelinde konut üreten bir firmayız. Artık ürettiğimiz konutların nitelikli alanlarda pazarlanması gerekiyor. Bu yönüyle bu fuarı önemsiyoruz. İdeal Fuar’a bu değerli emeklerinden dolayı teşekkür ederiz. Böylesi fuarlara katılımımız sürecek” dedi .

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL