Bodrum

Uluslararası Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı Açılıyor!

İdeal Fuar, Neva Prestij Yapı ve De Costa Group Ana sponsorluğunda 18- 21 Mayıs tarihleri arasında 2. Uluslararası İnşaat, Gayrimenkul, Yapı ve Dekorasyon Fuarı’nı düzenliyor. Fuar Perşembe günü resmi açılışla..

Uluslararası Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı Açılıyor!

İdeal Fuar, Neva Prestij Yapı ve De Costa Group Ana sponsorluğunda 18- 21 Mayıs tarihleri arasında 2. Uluslararası İnşaat, Gayrimenkul, Yapı ve Dekorasyon Fuarı’nı düzenliyor. Fuar Perşembe günü resmi açılışla kapılarını ziyaretçilere açacak

Geçtiğimiz yıl düzenlediği fuarlarla dikkatleri üzerine çeken İdeal Fuar, Mayıs ayında önemli bir fuara da imza atıyor. İdeal Fuar, Neva Prestij Yapı ve De Costa Group Ana sponsorluğunda 18- 21 Mayıs tarihleri arasında 2. Uluslararası İnşaat, Gayrimenkul, Yapı ve Dekorasyon Fuarı’nı düzenliyor. Fuara, birçok proje üreten ve dekoratif iş alanlarında iş yapan, sektöre yön veren firmalar katılacak.

İdeal Fuar, tarafından düzenlenen Bodrum Uluslararası İnşaat, Gayrimenkul, Yapı ve Dekorasyon fuarı 18 Mayıs Perşembe günü açılıyor. 18- 21 Mayıs 2023 tarihleri arasında gerçekleşecek fuar, Bodrum Herodot Kültür Merkezi Fuar alanında yapılacak.

Başta Rusya olmak üzere, Dubai, Ukrayna, Kıbrıs ve Ortadoğu Ülkeleri’nden firmaların katılımcı olduğu fuar, Dünya’nın çeşitli ülkelerinden ziyaretçileri ağırlıyor. Milyon dolarlık yatırımcıları Bodrum’da bir araya getiren fuarda emlak, inşaat, inşaat projeleri ile inşaat sektörü tedarikçileri olmak üzere dört ana katılımcı kategorisi bulunuyor. Fuara Bölge birçok proje üreten ve dekoratif iş alanlarında iş yapan, sektöre yön veren firmalar katılacak.

Gayrimenkul, İnşaat ve Yapı Dekorasyon firmalarının birbiriyle heyecan verici iş birlikleri kurmasına olanak tanıyacak, Gayrimenkul sektöründeki en iyi projelerin ve cazip fiyat seçeneklerinin de ön plana çıkacağı fuar, ziyaretçilerin yoğun ilgisini şimdiden çekmiş durumda!

Türkiye ve Dünya’nın farklı bölgelerindeki üretici, satıcı, alıcı ve tedarikçilerin ürün ve hizmetini buluşturan 2. Uluslararası İnşaat, Gayrimenkul, Yapı ve Dekorasyon Fuar’ında emlak, inşaat projeleri, tedarikçi ürünlerinin yanı sıra, stant etkinlikleri ile de renkli görüntülere sahne oluyor. Fuar 18- 21 Mayıs 2023 tarihleri arasında gezilebilecek.

Aysa, Avrupa, Ortadoğu ve Körfez Ülkeleri gibi dünyanın bir çok yerinde yatırımcıların beklendiği fuar, Neva Prestij Yapı ve De Costa Group Ana Sponsorluğunda gerçekleşecek. Yerli ve yabancı yatırımcıların katılımla gerçekleşecek Emlak Sektörünün Önde Gelen Firmalarının ve Dev Projelerin yer Alacağı fuarda, sektör temsilcileri, yatırım, finans, sermaye ve pazarlama kuruluşlarının yanı sıra gayrimenkul, devre mülk, villa, termal tesis, plaza ve çeşitli yaşam merkezleri de yer alacak.

KARAKAYA: FARKLI PROJELERLE BODRUM’DA VAR OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ

İdeal Fuar Yönetim Kurulu Başkanı Recep Karakaya, kongre turizmine yönelik mesajlar verdi. Karakaya, “İdeal Fuar olarak Bodrum’da geçtiğimiz yıl 10 yakın fuar düzenledik. Bundan sonra da İdeal Fuar olarak farklı projelerle Bodrum’da var olmaya devam edeceğiz. Bodrum, turizm açısından çok önemli bir vizyona sahip. Bu bağlamda İdeal Fuar olarak bu vizyonu, doğru kanalize ederek, kongre turizmine katkı sunmayı hedefliyoruz. 2023 yılında bu misyonla fuarlar gerçekleştireceğiz. Bu fuarın oluşmasında bizlere yer tahsisi sağlayan Bodrum Belediyesi’ne, ana sponsorlarımız, Neva Prestij Yapı yönetimine, De Costa Group yönetimine ve katkı sağlayan bütün bileşenlere çok teşekkür ederim. Yine Ağustos ayında Dubai, Miami, Kıbrıs ve Montenegro’dan büyük gayrimenkul firmalarının projelerini Bodrum’da sergileyecek büyük bir fuar organizasyonumuz olacak” diye konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL