Spor

Aykut Kızıltan Yine Kürsüde

TMF 2023 yılı Enduro Şampiyonası hafta sonu Bergama’da başladı. Bodrum Motosiklet Spor Kulübünü temsil eden sporcumuz Aykut Kızıltan yine kürsüde. BMK Başkanı Cevdet Erçik konu ile ilgili açıklamasında “2022 sezonunda..

Aykut Kızıltan Yine Kürsüde

TMF 2023 yılı Enduro Şampiyonası hafta sonu Bergama’da başladı. Bodrum Motosiklet Spor Kulübünü temsil eden sporcumuz Aykut Kızıltan yine kürsüde.

BMK Başkanı Cevdet Erçik konu ile ilgili açıklamasında “2022 sezonunda kendi grubunda Türkiye Şampiyonu olan sporcumuz 2023 yılı Enduro Şampiyonasına da Bergama’da kendi grubunda 1.lik genel klasmanda 4.lük elde ederek şampiyonaya hızlı bir başlangıç yaptı. Yarış esnasında yaşadığı teknik sorunlardan dolayı genel klasmanda 4. olan sporcumuz Aykut Kızıltan ‘ı tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz.” diye konuştu.

Aykut Kızıltan “bu sene şampiyona benim için daha zor olacak. Çok güçlü ve tecrübeli rakiplerim var. Kondisyon olarak kendimi çok iyi hissediyorum. Bu sene hem grubumda hem de genel klasmanda 1. Olmak için elimden geleni yapacağım. İlk yarış Bergama’da gerçekleşti. Yarışta yaşadığım teknik sıkıntılar nedeniyle grubumda 1. olmama rağmen genel klasmanda sıra kaybederek 4. oldum. Önümüzdeki yarışlarda daha üst sıralarda olacağıma eminim. Beni destekleyen herkese teşekkür ederim” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL