Bodrum

TEMA Vakfı Bodrum’da

TEMA Vakfı Muğla Bodrum İlçe Sorumlusu Rana Öztürk, gönüllü olarak yürüttüğü görevini Gülben Koç’a devretti. TEMA Vakfı’nı temsil etmenin kendisi için büyük bir gurur olduğunu belirten yeni Merkez İlçe Sorumlusu..

TEMA Vakfı Bodrum’da

TEMA Vakfı Muğla Bodrum İlçe Sorumlusu Rana Öztürk, gönüllü olarak yürüttüğü görevini Gülben Koç’a devretti.

TEMA Vakfı’nı temsil etmenin kendisi için büyük bir gurur olduğunu belirten yeni Merkez İlçe Sorumlusu Gülben Koç, TEMA Vakfı’nı temsil etmekten büyük bir gurur duyduğunu belirterek; “Bugün ülke genelinde bir milyonu aşkın gönüllüsü bulunan TEMA Vakfı’nı ilçemizde temsil etmek benim için büyük bir mutluluk. Bu büyük sorumluluk ile ilçemizin, başta toprak olmak üzere tüm doğal varlıklarının korunmasına dair bilinci geliştirmek üzere gönüllü ekibimle birlikte var gücümüzle çalışacağız. Bu kapsamda öncelikle, Minik TEMA, Yavru TEMA, Ortaokul TEMA, Lise TEMA, Genç TEMA ve Mezun TEMA gruplarını oluşturarak gönüllü sayımızı artırmayı ve ilçemize doğa ve çevre konusunda en üst düzeyde katkı sağlamayı hedefliyoruz. Bu çalışmalarımızı gerçekleştirmek için her zaman daha çok gönüllüye ihtiyacımız var. Bu sebeple kalbi doğa için atan herkesi TEMA Vakfı gönüllüsü olmaya çağırıyoruz” dedi.
TEMA Vakfı Muğla Bodrum İlçe Sorumluluğu ekibi, yaşanabilir bir gelecek için kamuoyunu bilinçlendirme çalışmaları yürütmek; verimli tarım topraklarının, su varlıklarının, mera ve orman alanlarının korunmasını sağlamak için çalışacak. Ekolojik okuryazar bireylerin yetişmesi için okullar ve gönüllü öğretmenlerle iş birliği gerçekleştirerek TEMA Vakfı’nın ücretsiz doğa eğitimlerini toplumun tüm kesimlerine yaygınlaştıracak.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL