Siyaset

AK Partili Otgöz, Muhalefet Gibi!

AK Parti’nin Muğla’daki ikinci sıra Milletvekili Adayı Yakup Otgöz, seçim gezilerinde partisinin 21 yıllık iktidarında yaptıklarıyla değil, vaatleriyle destek arıyor! Muhalefet partisinin adayı gibi söylemleriyle dikkat çeken Otgöz, son olarak..

AK Partili Otgöz, Muhalefet Gibi!

AK Parti’nin Muğla’daki ikinci sıra Milletvekili Adayı Yakup Otgöz, seçim gezilerinde partisinin 21 yıllık iktidarında yaptıklarıyla değil, vaatleriyle destek arıyor! Muhalefet partisinin adayı gibi söylemleriyle dikkat çeken Otgöz, son olarak Fethiye Karaçulha’da ilginç bir konuşma yaptı. Devam eden TOKİ inşaatı çalışmalarını inceleyen Yakup Otgöz; “5 yıl içinde kentsel dönüşümde yıkılacak binalar elden geçecek ve Türkiye depremlerle karşı karşıya kaldığında rahat bir nefes alacak” dedi. Otgöz’ün açıklamaları, “Madem 5 yılda bitecekti, elinizi tutan mı vardı? Bütün yetkiler 21 yıldır Ak Parti’de değil miydi?” yorumlarına neden oldu.

Yakup Otgöz, 6 Şubat’ta yaşanan depremde ayakta kalan binaların TOKİ inşaatları olduğunu vurgulayarak, Muğla’da daha fazla TOKİ konutu yapılacağının da işaretini verdi.

AK Parti Muğla Milletvekili Adayı Yakup Otgöz, seçim çalışmalarını Fethiye ve Seydikemer ilçelerinde sürdürdü. İlk olarak Fethiye’nin Karaçulha Mahallesinde Karaçulha Gönüllüler Derneği’nin Geleneksel Keşkek Gününe gününe katılan Yakup Otgöz, daha sonra Karaçulha Mahallesinde yapımı devam eden TOKİ binalarının inşaat alanına giderek incelemelerde bulundu.

AK Parti Muğla Milletvekili Adayı Yakup Otgöz’e Seydikemer Belediye Başkanı B. Önder Akdenizli, AK Parti Muğla Milletvekili Adayı Turgay Öztürk, AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turhan Kovancı ve ilçe teşkilatı, AK Parti Seydikemer İlçe Başkanı Ali Büklü, AK Parti Seydikemer Kadın Kolları Başkanı Zeynep Yalçınsoy, AK Parti Seydikemer İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ramazan Sıtkı Ülker ve ilçe teşkilatı eşlik etti. Karaçulha Gönüllüler Derneği Başkanı Halil Hancı ve yörükler ile bir araya gelen AK Parti Muğla Milletvekili Adayı Otgöz, keşke yiyip, yörüklerle Zeybek oynadı.

YAKUP OTGÖZ: “DEPREMDE AYAKTA KALAN TEK BİNA: TOKİ BİNALARI”

Daha sonra Karaçulha Mahallesinde yapımı hızla süren TOKİ Konutları inşaatına hareket eden Yakup Otgöz burada yaptığı açıklamada; “228 daire yakında Fethiyeli, Karaçulhalı halkımızın hizmetine sunulacak. TOKİ’nin binaları sadece burada değil, Muğla’nın çoğu bölgelerinde, Türkiye’de devam ediyor. Şöyle geriye baktığımız zaman depremde de gerçek bir kez daha gün yüzüne çıktı. Ayakta kalan tek binalar TOKİ binaları. İnşallah bundan sonra daha da fazla olacak. Önümüzde futbol sahası var. Futbol sahası gençlerimiz için, gençlerimiz bizim geleceğimiz. Yeşil alanı koruyacağız. Ondan da hiç kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

Kentsel dönüşümün de önemine dikkat çeken Otgöz; “5 yıl içinde kentsel dönüşümde yıkılacak binalar elden geçecek ve Türkiye depremlerle karşı karşıya kaldığında rahat bir nefes alacak. TOKİ binaların yapılmasında emeği geçen işçisine, mühendisine, müteahhidine, ilçe başkanımıza, il başkanımıza, milletvekillerimize, bakanlarımıza ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür ediyorum” diye konuştu.  

Fethiye’deki programın ardından Seydikemer’e hareket eden Yakup Otgöz, Hacıosmanlar, Çobanlar, Çaltıözü, Alaçat, Kabaağaç, Çaykenarı, Eşen, Çukurincir, Karaköy, Kumluova ve Karadere Mahallerinde vatandaşlarla buluştu.

SEYDİKEMER’DE GENÇLERLE BULUŞTU

AK Parti Muğla Milletvekili Adayı Yakup Otgöz, ayrıca Seydikemer’de bir ilk gerçekleştirdi. Gençlik Buluşması düzenleyerek gençlerle bir araya gelen Yakup Otgöz, gençlerin sorularını cevapladı. Gençlerin yoğun ilgisiyle karşılaşan Yakup Otgöz, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün çok güvendiği gençliğe Cumhuriyeti emanet ettiğini dile getirdi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ında gençlere ayrı bir önem verdiğini söyleyen Yakup Otgöz; “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyipr Erdoğan gençlerimize “Teknofest Gençliği” diyerek gençlerimize ne kadar önem verdiğini gösteriyor. Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılında, Mustafa Kemal Atatürk’ün emaneti cumhuriyetimizi daha yüksek yerlere taşıyacağınıza bizlerin güveni sonsuz. Sizler bizim geleceğimizsiniz” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL