Bodrum Spor

Denizin Kızları Bu Hafta Kendi Evinde

Yalıkavak Spor Kulübü Hentbol Kadın Takımı (Denizin Kızları) Türkiye Hentbol Federasyonu Kadınlar Süper Ligi 2022-2023 sezonundaki lig mücadelesine devam ediyor.Çıktıkları karşılaşmalarda rakipleri ile mücadelelerinde gösterdikleri mücadeleci takım ruhuyla seyircisinden ve..

Denizin Kızları Bu Hafta Kendi Evinde

Yalıkavak Spor Kulübü Hentbol Kadın Takımı (Denizin Kızları) Türkiye Hentbol Federasyonu Kadınlar Süper Ligi 2022-2023 sezonundaki lig mücadelesine devam ediyor.
Çıktıkları karşılaşmalarda rakipleri ile mücadelelerinde gösterdikleri mücadeleci takım ruhuyla seyircisinden ve taraftarlarından takdir toplayan Armada Praxis Yalıkavak Spor Kadın Hentbol Takımı, THF Kadınlar Süper Ligi 14’üncü Hafta Maçları kapsamındaki karşılaşmada kendi evinde Görele Belediye ile mücadele edecek.
Bodrum Belediyesi Binnaz Karakaya Kapalı Spor Salonu’nda 4 Şubat Cumartesi günü gerçekleşecek olan karşılaşmanın başlangıç saati 16.00 olup Denizin Kızları olarak THF Süper Kadınlar Ligi’nde top koşturan Armada Praxis Yalıkavak Spor kadın hentbol takımına destek olmak isteyen ve Bodrum’da spora gönül vermiş herkes, maça davetlidir.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL