Muğla Siyaset

Akşener, Bu Hafta Sonu Muğla’da

Muğla’da ilçe kongrelerini tamamlayan İYİ Parti, 3. Olağan İl Kongresi’ni 7 Ocak 2023 Cumartesi günü Muğla Türkan Saylan Çağdaş Yaşam Merkezi’nde gerçekleştirecek. Kongreye, İYİ Parti Lideri Meral Akşener, kurmayları ile..

Akşener, Bu Hafta Sonu Muğla’da

Muğla’da ilçe kongrelerini tamamlayan İYİ Parti, 3. Olağan İl Kongresi’ni 7 Ocak 2023 Cumartesi günü Muğla Türkan Saylan Çağdaş Yaşam Merkezi’nde gerçekleştirecek. Kongreye, İYİ Parti Lideri Meral Akşener, kurmayları ile birlikte katılacak. Tüm ilçelerden yoğun katılımın beklendiği il kongresine, İYİ Parti Bodrum İlçe Teşkilatı da tam kadro katılım sağlayacak.
İYİ Parti kongrelerinin birer demokrasi şöleni havasında gerçekleştiğini belirten İlçe Başkanı Nevzat Kanber, 7 Ocak 2023 tarihinde Muğla’da yapılacak olağan kongrenin, partinin iktidar yürüyüşünde önemli bir dönüm noktası olacağını belirtti.
Kanber, “Her kongremizde vizyonumuzu daha da ileriye taşıyor, hedeflerimizi ortaya koyuyor, hizmetlerimizi ve projelerimizi milletimizle paylaşıyoruz. Cumhuriyetimizin 100’üncü yılında yapılacak genel seçimlerin Muğla’daki startını ilçe kongrelerimizle verdik. Şimdi il kongremizde, ‘Önce millet, önce memleket’ diyerek çıktığımız bu kutlu yolculuğumuzun demokrasi bayramını yapacağız. O bayram havası, seçim günü geldiğinde memleketimize yayılacak. Öyle bir iktidara geleceğiz ki, milletin gücü yeniden hatırlanacak.” diye konuştu.
İYİ Parti Bodrum İlçe Başkanı Nevzat Kanber, kongre günü Bodrum’dan konvoy halinde Muğla’ya gideceklerini belirterek kongreye katılmak isteyen vatandaşlar için de Bodrum Konacık’taki ilçe başkanlığı önünden ücretsiz olarak araç kaldırılacağını belirtti. Gelmek isteyen vatandaşlarımızın ilçe başkanlığının 252-319 33 33 numaralı telefonu ile irtibata geçmelerini rica ederiz.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL