Gündem Siyaset

MHP Bodrum’da 25 Kişiye Rozet Takıldı

MHP Bodrum’da 25 kişinin katılımıyla toplu katılım töreni düzenlendi. İlçe Başkanı İbrahim Bilgi katılım için yoğun talep aldıklarını, önümüzde ki aylarda da toplu katılımların devam edeceğini söyledi. MHP Bodrum İlçe..

MHP Bodrum’da 25 Kişiye Rozet Takıldı

MHP Bodrum’da 25 kişinin katılımıyla toplu katılım töreni düzenlendi. İlçe Başkanı İbrahim Bilgi katılım için yoğun talep aldıklarını, önümüzde ki aylarda da toplu katılımların devam edeceğini söyledi.

MHP Bodrum İlçe Teşkilatı parti binasında toplu katılım töreni düzenlendi. Törenle 25 kişiye rozetleri takıldı. Oldukça coşkulu geçen törende partiye katılan yeni üyeler, MHP Bodrum İlçe Yönetimi’nin çalışmalarını çok takdir ettiklerini, genel merkezin de izlediği politikayla Türkiye’nin gelişimine büyük katkı koyduğunu söyledi.

Törende konuşan MHP Bodrum İlçe Başkanı İbrahim Bilgi, göreve geldiklerinden bu yana karış karış Bodrum’u gezdiklerini, vatandaşlarla buluştuklarını belirterek; “sadece Bodrum’un ve ülkemizin geleceği için çıktığımız bu yolda bugün vatandaşlarımızın bizi takdir ettiklerini görmek bizim için en büyük ödül. Bu sayede Bodrum’un her yerinden partimize katılım talepleri var. Bugün 25 hemşehrimize rozetlerini taktık. Partimize toplu katılımlar her ay devam edecek. Bizler Genel Başkanımız sayın Devlet Bahçeli’nin de dediği gibi, “önce vatanım, milletim ve Bodrum sonra partim” diyerek Bodrum için çok çalışmaya, MHP Bodrum olarak her yerde olmaya devam edeceğiz” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL