Editör'ün Seçimi

Sanat Sezonu Açılıyor

Marina Yacht Club Bodrum bünyesinde bulunan Merqezart Alternatif Sanat Mekanı, Günyüzü Sanatçıya Destek Projesi ile sanat dünyasına yeni isimler ve değerler kazandırmaya devam ediyor. Günyüzü Sanatçıya Destek Projesi okullu ya..

Sanat Sezonu Açılıyor

Marina Yacht Club Bodrum bünyesinde bulunan Merqezart Alternatif Sanat Mekanı, Günyüzü Sanatçıya Destek Projesi ile sanat dünyasına yeni isimler ve değerler kazandırmaya devam ediyor.

Günyüzü Sanatçıya Destek Projesi okullu ya da alaylı, tutkuyla üretmeye devam eden sanatçılara alan açmayı hedeflemiştir. İlki 2023 yılı planlamasına dahil olarak başlayan projenin, bu seneki seçkilerinin ilk sergisi 4 Nisan Perşembe günü 18:00-20:00 açılış kokteyliyle başlayacak.

4 Nisan – 4 Mayıs 2024 tarihleri arasında sezonun ilk kişisel sergilerinde Ekaterina Skvortsova -Kowalski, Bihter Taşpınar (Ritter Bitter), Meryem Ormanlı ve Orhan Onuk’un eserleri yer alacak.

Açılış kokteyli 4 Nisan Perşembe günü 18:00-20:00 arasında gerçekleşecek olan solo sergiler, 4 Mayıs 2024 tarihine dek ziyaret edilebilecek.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL