Spor

Çağdaş Bodrum, Anadolu Efes Maçı Nefes Kesti

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi’nde mücadele eden Çağdaş Bodrum Spor ligde 17. Hafta maçı kapsamında Anadolu Efes ile İstanbul Deplasmanında karşılaştı.Maça Maça Dominic Jordan Artis, Can Uğur Öğüt, Amar Alibegovic,..

Çağdaş Bodrum, Anadolu Efes Maçı Nefes Kesti

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi’nde mücadele eden Çağdaş Bodrum Spor ligde 17. Hafta maçı kapsamında Anadolu Efes ile İstanbul Deplasmanında karşılaştı.
Maça Maça Dominic Jordan Artis, Can Uğur Öğüt, Amar Alibegovic, Jaron Tremel Johnson, Ahmet Düveloğlu ilk beşi ile başlayan Çağdaş Bodrum Spor, Anadolu Efes ile oynadığı ilk periyodu 18-19 önde bitirdi. Hücumda ve müdafaada takımını iyi disipline eden Ahmet Çakı, ikinci Periyodun sonlarında savunmasını sertleştirdi. Ege Havza’nın ve Fatih Cantitiz ‘in de devreye girmesiyle soyunma odasına 35-45 Üstün gitti.
Maçın ikini yarısında yaptığı top kayıplarıyla özellikle Anadolu Efes’in yaptığı hücumlarla potada etkili oldu ve Maçın 3. Periyodunu 61-59 Anadolu Efes önde tamamladı. Maçın son periyodunda Çağdaş Bodrum Spor mücadeleyi bırakmamasına rağmen ligin liderine 87-79 yenildi.
Çağdaş Bodrum Spor ligin 18. Haftasında 28 Ocak Pazar günü saat 15.30’da Menteşe Kapalı Spor Salonu’nda Türk Telekom ile oynayacak. Son dönemde çıktığı karşılaşmalarda kendi evinde karşı takım için zor bir rakip olan Çağdaş Bodrum Spor ve Türk Telekom arasında oynanacak ve oldukça çekişmeli geçecek bu karşılaşmaya tüm Muğla Halkı davetlidir.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL