Spor

Bodrum’un Takımı, Depremzedeler İçin…

Misli.Com Türkiye Basketbol Ligi’nde mücadele veren Bodrum’un takımı Çağdaş Bodrum Spor, 21. Hafta mücadelesinde Ankaragücü Mamak Belediyesi ile kendi evinde bu hafta ikinci kez deprem mağdurları için parkeye çıkıyor. Türkiye’yi..

Bodrum’un Takımı, Depremzedeler İçin…

Misli.Com Türkiye Basketbol Ligi’nde mücadele veren Bodrum’un takımı Çağdaş Bodrum Spor, 21. Hafta mücadelesinde Ankaragücü Mamak Belediyesi ile kendi evinde bu hafta ikinci kez deprem mağdurları için parkeye çıkıyor.

Türkiye’yi yasa boğan ve 11 ili etkileyen Deprem Afetinde açılan yaraları sarmak için lig sonuna kadar ile sarılmaya devam ederken, Bodrum’un takımı Çağdaş Bodrum Spor da başlattığı “BİR BİLET SENDEN, BİR BİLET BİZDEN!” kampanyası ile bu maçla 2. Kez deprem mağdurlarına Bodrum’dan bir yardım köprüsü oluşturuyor.

Ligin son haftasına kadar kendi evindeki karşılaşmaları bilet satışı ile oynayacak olan Çağdaş Bodrum Spor, 20 Mart Pazartesi günü Bitez Bodrum Spor Salonu’nda saat 18:00’de Ankaragücü Mamak Belediyesi ile karşılaşacak. Çağdaş Bodrum Spor’un son transferi Richard Solomon’un da ilk kez süre alacağı maçın biletleri 20 TL olup, geliri depremzedelere yardım için oluşturulan fona aktarılacaktır.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL