Dünya Editör'ün Seçimi

Vizesiz Turlarla GitmekLazım!

Gezginler GitmekLazım.com’da yer alan “vizesiz turlar” ile dünyanın farklı bölgelerini ve ülkelerini özel deneyimlerle ziyaret edebiliyorlar. Platformun sunduğu turlar kapsamında vizesiz gidilebilecek ülkeler arasında Ürdün, Özbekistan, Kenya, Nepal, Mısır, Singapur..

Vizesiz Turlarla GitmekLazım!

Gezginler GitmekLazım.com’da yer alan “vizesiz turlar” ile dünyanın farklı bölgelerini ve ülkelerini özel deneyimlerle ziyaret edebiliyorlar.

Platformun sunduğu turlar kapsamında vizesiz gidilebilecek ülkeler arasında Ürdün, Özbekistan, Kenya, Nepal, Mısır, Singapur ve Kore yer alıyor. Vizesiz tur paketleri ile ilgili değerlendirmelerde bulunan GitmekLazım.com Yönetici Ortağı Serdar Şahin, gezginlere sundukları fırsatları ele aldı.

Sosyalleşme ve keşfetme imkânı sağlayan seyahat platformu GitmekLazım.com, gezginlere dünyanın farklı yerlerine düzenlediği “Vizesiz Turlar” konseptiyle özel bir deneyim sunmayı hedefliyor. “Vizesiz Turlar” konseptiyle düzenlenen turlardaki ülkeler arasında Ürdün, Özbekistan, Kenya, Nepal, Mısır, Singapur ve Kore turları bulunuyor.

Vizesiz turlarla yurt dışı hayal değil

Vizesiz turlarla ilgili değerlendirmelerde bulunan GitmekLazım.com’un Yönetici Ortağı Serdar Şahin, “Bugüne kadar sunmuş olduğumuz özel tur seçeneklerimize, her geçen gün yenilerini eklemeye ve gezginlere çok geniş bir coğrafyayı keşfetme imkânı sunmaya devam ediyoruz. Vizesiz turlarımız da bu anlamda geliştirmeye ve zenginleştirmeye çalıştığımız alanlardan birisi. Gezginler, bu konsept turlarımızda sadece kimlik kartıyla veya pasaportla ek bir ücret ödemeden birçok ülkeyi görme imkânına sahip olabiliyor.” dedi.

GitmekLazım.com ile seyahat tutkunlarına doyasıya seyahat imkânı

Dünyanın çeşitli bölgelerine yıl boyunca vizesiz turlar düzenleyen GitmekLazım.com, “Papel” uygulaması ile de kullanıcılarına gezerken indirim kazanmaları gibi pek çok avantaj sağlıyor. GitmekLazım.com’un vizesiz turlarına aşağıda yer alan link üzerinden ulaşılabiliyor.
https://www.gitmeklazim.com/yurtdisi-vizesiz-turlar

http://gitmeklazim.com

2019 yılında kurulan GitmekLazım.com, gezginlere yurt içinde ve yurt dışında birbirinden farklı tur seçenekleri sunuyor. Platform içinde bulunan araçlar ve “Papel Kazan” uygulamasıyla seyahat anlayışına yenilikçi avantajlar getiren GitmekLazim.com, gezginlerin hayalini kurduğu tatili gerçekleştirmesine yardımcı oluyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL