Bodrum

İlçe Müdürü Akmeşe’den Bodrum’a Veda Yazısı

2021 Eylül ayından bu yana Bodrum İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevini yürüten Halil İbrahim Akmeşe, Yalova Milli Eğitim İl Müdürü olarak görevlendirildi. Akmeşe, görev değişimini sosyal medya hesabından duyurarak Bodrum’a..

İlçe Müdürü Akmeşe’den Bodrum’a Veda Yazısı

2021 Eylül ayından bu yana Bodrum İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevini yürüten Halil İbrahim Akmeşe, Yalova Milli Eğitim İl Müdürü olarak görevlendirildi. Akmeşe, görev değişimini sosyal medya hesabından duyurarak Bodrum’a ve Bodrum eğitim camiasına duygusal bir mesaj gönderdi.

İşte Akmeşe’nin o yazısı:

“Sizlere 10 ay önce merhaba dediğim şairin aynı dizeleriyle hoşçakal demek istiyorum.
Yokuş başına geldim, Bodrum’u gördüm, sevdim çalışıp hizmet etme gayretiyle, geldiğim gibi değil aklımı Bodrum’da bırakarak gidiyorum.

Gelirken verdiğim söz üzere sadece aklımı değil, tüm paydaşlarımızın katkı ve destekleriyle filizlenen çalışmalarımızı, projelerimizi hep birlikte başarmış olmanın gururu içinde, eserlerimizi de bırakarak gidiyorum.

Bize bu görevi layık gören Bakanımız Prof.Dr. Mahmut Özer ve devlet büyüklerimizin güvenlerini boşa çıkarmadan, gecemizi gündüzüme katıp çok çalışarak önemli projelere imza atarak Bodrum’dan ayrılıyorum.

Bu güzel şehirde, bizlere yardımcı olan Sayın Kaymakamım Bilgehan Bayar’a, Milletvekillerimize, İl Milli Eğitim Müdürümüz Emre Çay’a, Belediye Başkanımız Ahmet Aras’a, kurum personeline, özel büro çalışanlarımıza, okul müdürlerimize, öğretmenlerimize, sivil toplum kuruluşlarına, basın yayın organlarına ve Bodrumlulara teşekkür ediyorum.

Göreve başladığım ilk günün heyecanı ve meslekteki 19 yılın tecrübesi ile geldiğim bu güzel şehirden, yeni görev yerim olan Yalova İl Mili Eğitim Müdürlüğü’ne özel ve güzel bir tecrübe ekleyerek gidiyorum.
Aşkla çalışmaya devam edeceğiz.
Allah’ a emanet olunuz.”

Öte yandan Bodrum İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevini kimin yürüteceği henüz belli değil…

Halil İbrahim Akmeşe kimdir?

1981 tarihi doğumlu olup, İlköğrenimini SİNOP/Gerze’ de; ortaöğrenimini SAMSUN/Bafra’da tamamladı. 1999 yılında Selçuk Üniversitesi Eğitim Fakültesi, Matematik Öğretmenliği Bölümüne kayıt yaptırdı. 2003 yılında lisans programından mezun oldu. Aynı yıl Ordu’nun Gölköy ilçesi 75.Yıl Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Matematik Öğretmenliğine atandı. Askerliğini 2005 yılında Ardahan’da yedek subay öğretmen olarak yaptı. 2008 yılında Samsun/Bafra Şeyhulaş İlköğretim Okuluna atandı. 2009 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi, Sosyal Bilimler Enstitüsü, Eğitim Yönetimi, Teftişi, Planlaması ve Ekonomisi Bölümünde yüksek lisans programına başladı ve 2011 yılında mezun oldu. 2010 yılında Samsun/Alaçam Kız Teknik ve Meslek Lisesi Müdür Yardımcılığı görevine atandı. 2011 yılında Açıköğretim Fakültesi Kamu Yönetimi Programına kayıt yaptırdı ve 2015 yılı haziran ayında bu programdan mezun oldu. Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü 2013 Ekim ayında sınava dayalı müdür atamaları neticesinde Yeşilyazı Ortaokulu müdürü olarak atanan Halil İbrahim AKMEŞE, ardından 2014 Aralık ayında Samsun Anadolu Lisesi´ne Müdür olarak atandı, 30 / 01 / 2018 tarihinde İlkadım İlçe Milli Eğitim Müdürü görevine başladı, evli ve iki çocuk babasıdır.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL