Bodrum

Bodrum’dan Yüzerek Kaçarken Yakalandılar

İki FETÖ/PDY şüphelisi Bodrum’da, yüzerek Yunan adası Kos’a geçmeye çalıştıkları sırada polis ve Sahil Güvenlik’in ortak çalışmasıyla yakalandı. Bodrum Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde, İlçe Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele..

Bodrum’dan Yüzerek Kaçarken Yakalandılar

İki FETÖ/PDY şüphelisi Bodrum’da, yüzerek Yunan adası Kos’a geçmeye çalıştıkları sırada polis ve Sahil Güvenlik’in ortak çalışmasıyla yakalandı.

Bodrum Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde, İlçe Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekiplerince yürütülen soruşturmada 2 şüphelinin, yüzerek Kos’a geçmeye çalıştığı bilgisine ulaşıldı. Sahil Güvenlik Komutanlığı ekipleri ile yapılan ortak çalışmada 2 şüpheli, yakalanarak karaya çıkarıldı. Kara Kuvvetleri Komutanlığı’ndan ihraç teğmen ve eski askeri öğrenci olduğu anlaşılan M.O.B. ve M.K. gözaltına alındı. Şüphelilerin dalgıç kıyafeti içine gizlenen para ve fotoğraf makinesi de ele geçirildi. Polisteki işlemlerinin ardından 2 şüphelinin, adliyeye sevk edileceği belirtildi.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL