Bodrum Yaşam

Uçurtmanın Kuyruğu Nurol’da

Bodrum Belediyesi Şehir Tiyatrosu, 09 Nisan Cuma Günü Saat 18.00’de Bodrum Belediyesi Nurol Kültür Merkezi’nde (Oasis AVM) yine pandemi kurallarına uygun olarak seyircisi ile buluşuyor. 27 Mart Dünya Tiyatro Günü’nde..

Uçurtmanın Kuyruğu Nurol’da

Bodrum Belediyesi Şehir Tiyatrosu, 09 Nisan Cuma Günü Saat 18.00’de Bodrum Belediyesi Nurol Kültür Merkezi’nde (Oasis AVM) yine pandemi kurallarına uygun olarak seyircisi ile buluşuyor.

27 Mart Dünya Tiyatro Günü’nde prömiyerini yaptığı Uçurtmanın Kuyruğu ile tiyatroseverle buluşan BBŞT ekibi, bu kez aynı mekanda  Cuma günü saat 18.00’de sahnedeler. Tiyatro yöneticileri , pandemi koşullarına uygun olarak  sınırlı sayıda seyirci kapasitesi  olacağından , biletlerin rezervasyonla alınmasını özellikle vurguluyorlar.

 UÇURTMANIN KUYRUĞU

Çocukluğundan beri disiplinle yetiştirilmiş ve disiplini saplantıya dönüştürmüş bir adam intihar etmeye karar verir. Veda mektubunu bitirdiğinde kapı çalar. Karşısında hiç tanımadığı başka bir adam vardır ve bu bilinmeyen misafir adam hakkında pek çok şey bilmektedir.

UÇURTMANIN KUYRUĞU: Yazan Savaş Dinçel, Yöneten Ali Şahin, Oyuncular Yerkan Kahraman, Barış Hayta, Ali Şahin, Müzik Burak Duman, Dekor Serkan/Kader Aktü, Kostüm Esra Meriç, Işık Murat Uzun, Asistanlar Aylin Akcan, Sinem Kurt, Afiş Tasarım Şahin Tuhan, Genel Sanat Yönetmeni Hüseyin Akşen

Yer: Nurol Kültür Merkezi (OASİS AVM)

Tarih: 09 Nisan 2021 Cuma  Saat: 18.00

Biletler: 25 TL

Rezervasyon: 0507 298 83 46 / 0532 212 33 56

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL