Bodrum

İmamoğlu Bayram Namazını Bodrum’da Kıldı

Bodrum Belediye Başkanı Tamer Mandalinci, Amiral Turgutreis Karabağ Camii’nde kılınan bayram namazı sonrası, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve CHP Bodrum İlçe Başkanı Tuna Işın ile birlikte vatandaşlarla bayramlaştı…

İmamoğlu Bayram Namazını Bodrum’da Kıldı

Bodrum Belediye Başkanı Tamer Mandalinci, Amiral Turgutreis Karabağ Camii’nde kılınan bayram namazı sonrası, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve CHP Bodrum İlçe Başkanı Tuna Işın ile birlikte vatandaşlarla bayramlaştı.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu Kurban Bayramı tatili kapsamında Bodrum’a geldi. İmamoğlu ve Bodrum Belediye Başkanı Tamer Mandalinci Amiral Turgutreis Karabağ Camisi’nde bayram namazı kıldı. İki belediye başkanı namaz sonrası vatandaşlarla bayramlaştı. Namaz sonrası açıklama yapan İmamoğlu, “Bayrama, Tamer başkanım ile güzel bir bayram namazı ile başladık. Turgut Reis’in doğduğu köydeyiz. Doğduğu köyde çok güzel bir mesaj var. Cesaretle, gayretle, adaletle, liyakatle çok başarılı bir dönemi olsun sevgili başkanımızın, her çalışanın, hepimizin. Ben Bodrum’a, Muğla’ya, tabii ki İstanbul’a ve tüm milletimize güzel bir bayram diliyorum. Kurban Bayramınız mübarek olsun. Tamer başkanıma da nice başarılar dilerim” dedi.

Bodrum Belediye Başkanı Tamer Mandalinci ise “Kurban Bayramımızı, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ekrem İmamoğlu ve değerli vatandaşlarımız ile Amiral Turgutreis Karabağ Camii’nde kıldığımız bayram namazı ile karşıladık. Bodrumdan tüm Türkiye’mize ve cennet vatanımızda yaşayan herkese mutlu ve huzurlu bayramlar diliyoruz. Ayrıca tüm baba adaylarının ve babaların, Babalar Günü’nü de kutluyoruz” diye konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL