Bodrum Spor

Rally Bodrum 4. Kez Start Verdi!

Türkiye’nin ilk ve tek ödüllü rallisi olan Rally Bodrum, çok büyük bir coşku ve katılım ile seremonik start ile başladı. Bodrum Kaymakamı Mustafa Çit, Milas Kaymakamı Mustafa Ünver Böke, Bodrum..

Rally Bodrum 4. Kez Start Verdi!

Türkiye’nin ilk ve tek ödüllü rallisi olan Rally Bodrum, çok büyük bir coşku ve katılım ile seremonik start ile başladı.

Bodrum Kaymakamı Mustafa Çit, Milas Kaymakamı Mustafa Ünver Böke, Bodrum Belediye Başkanı Tamer Mandalinci, Bodrum İlçe Jandarma Komutanı Gökhan Kurgan ile Bodrum İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Oktay Durmuş’un katılımıyla gerçekleşen start seremonisi sonrası ralli araçları Neyzen Tevfik Caddesi üzerinde yüzlerce sporsever tarafından heyecanla izlendi.

Bodrum Kaymakamlığı, Milas Kaymakamlığı, Bodrum Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ve Bodrum Belediyesi tarafından desteklenen Tecno Mobile, Evofone, Duja Hotels, VST Tour, Çözüm Ortağı, Magico Cielo Oasis Bodrum, Pars Entertainment, BESİAD ve OYDER sponsorluğunda, Bodrum Gazeteciler Cemiyeti katkıları ile düzenlenen Petrol Ofisi Maxima 2024 Türkiye Ralli Şampiyonası üçüncü ayağı Rally Bodrum’da 2 gün boyunca kıyasıya yarışacak olan sporcuların mücadelesi Pazar günü Be Premium Bodrum’da sona erecek.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL