Gündem Siyaset

Köksal: Biz Bu Seçimi Çoktan Kazandık!

CHP Menteşe Belediye Başkan Adayı Gonca Köksal, seçim çalışmaları kapsamında Karamehmet ve Muslihittin Mahallesi’ndeki vatandaşlarla buluştu. Köksal burada, “Seçime kalmış 4 gün, neler oluyor biliyor musunuz? Senaryolar yazılıyor, sahte ses..

Köksal: Biz Bu Seçimi Çoktan Kazandık!

CHP Menteşe Belediye Başkan Adayı Gonca Köksal, seçim çalışmaları kapsamında Karamehmet ve Muslihittin Mahallesi’ndeki vatandaşlarla buluştu. Köksal burada, “Seçime kalmış 4 gün, neler oluyor biliyor musunuz? Senaryolar yazılıyor, sahte ses kayıtları çekiliyor. Bizim yolumuz aydınlık yol. Karanlık kafalar, bu aydınlıktan korktular. Biz bu seçimi çoktan kazandık” dedi.

​Seçim çalışmalarını sürdüren CHP Menteşe Belediye Başkan Adayı Gonca Köksal, Akyol Pazaryeri’nde Karamehmet ve Muslihittin Mahallesi’ndeki vatandaşlarla buluştu. Köksal, vatandaşların talep ve önerilerini dinleyerek notlar aldı, çözüm önerilerini anlattı. Köksal’a 27. Dönem CHP Muğla Milletvekili Süleyman Girgin, Menteşe İlçe Başkanı Nail Kızıl, meclis üyesi adayları ve partililer eşlik etti.

​Projelerinden de bahseden Köksal, geçtiğimiz günlerde kendisine ait olduğu iddia edilen, kimliği belirsiz kişilerce servis edilen ses kaydına ilişkin de konuştu. Köksal, seçime sayılı günler kala sahte ses kayıtları ve çekimlerle kendilerine iftira atıldığını söyledi.

​Köksal, “Seçime kalmış 4 gün, neler oluyor biliyor musunuz? Senaryolar yazılıyor, sahte ses kayıtları çekiliyor. İngiltere’de bilinmeyen numaralar satın alınıyor. Gizli gizli cep telefonundan whatsapp gruplarına gönderiliyor. Maalesef bu ramazan gününde iftira, çamur atmak için ellerinden gelen her şeyi yapıyorlar. Bizim üstümüze oynuyorlar utanmadan. Acaba kimlerin karanlık oyununa parmak, çomak soktuk. Kimlerin karanlık oyunlarını bozduk da bu korku neden? Kim bunlar, varsa bir iddiası olan varsa der ki; ‘İddiam bu, elimde de belgelerim var. Hadi bakalım’ hiç kimse ortada yok atıyorlar da sallıyorlar. Lütfen bunlara hiçbir şekilde itibar etmeyelim, biz etmiyoruz. Buradaki birlikteliğimizi, gücümüzü hiç kimse elimizden alamaz. Biz çünkü Menteşe’ye sahip çıkacağız dedik. Biz kalkınma dedik, üreteceğiz dedik. Bizim yolumuz çalışma yolu, aydınlık yol dedik. Karanlık kafalar, bu aydınlıktan korktular. Biz bu seçimi çoktan kazandık” dedi.

​NAİL KIZIL: “AYAK OYUNLARI İLE ÜRKÜTMEYE ÇALIŞIYORLAR”

​CHP Menteşe İlçe Başkanı Nail Kızıl ise “Bizi bazı ayak oyunları ile ürkütmeye, korkutmaya çalışıyorlar. Neden? Çünkü biz bu seçimleri kazandık. 31 Mart akşamında Büyükşehir Belediye Başkanımız Ahmet Aras ve Menteşe Belediye Başkanımız Gonca Köksal’dır. Ellerinden ne geliyorsa yapsınlar bunu değiştiremeyecekler. Korkuyorlar, korkacaklar, korksunlar, geliyoruz, geldik, hep beraber buradayız. Alternatif partinin aday adayı Pisi’de demiş ki ‘Ben Nail başkanla konuştum o da oyunu bana verecek’ demiş. Biz oyumuzu, üstünü kapatmadan, göğsümüzü gere gere Cumhuriyet Halk Partisi’ne oy veririz. Başka da hiçbir yere oyumuzu vermeyiz” diye konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL