Bodrum Gündem

Belediye Meclisi İki Gündemle Toplanıyor

Bodrum Belediyesinin 2024 yılı Mart Ayı Olağan Meclis Toplantısı 06.03.2024 Çarşamba günü saat:14:00’de Konacık Mahallesinde bulunan Bodrum Belediyesi Herodot Kültür ve Sanat Merkezinde gerçekleştirilecek . TOPLANTI GÜNDEMİ I- BAŞKAN TARAFINDAN..

Belediye Meclisi İki Gündemle Toplanıyor

Bodrum Belediyesinin 2024 yılı Mart Ayı Olağan Meclis Toplantısı 06.03.2024 Çarşamba günü saat:14:00’de Konacık Mahallesinde bulunan Bodrum Belediyesi Herodot Kültür ve Sanat Merkezinde gerçekleştirilecek .

TOPLANTI GÜNDEMİ

I- BAŞKAN TARAFINDAN MECLİSİN AÇILMASI

II- MAZERETLERİN OYLANMASI

III-GEÇEN TOPLANTI TUTANAKLARINDA MADDİ HATA YAPILIP YAPILMADIĞININ GÖRÜŞÜLMESİ

1- İlçemiz Ortakent Mahallesi sakinlerince çok sevilen ve sayılan, çevresinde Cemal Dede olarak da bilinen merhum Yusuf Cemal GÜLDAŞ adının yaşatılabilmesi için, Ortakent Mahallesinde bulunan Çeşme Sokak isminin “Yusuf Cemal GÜLDAŞ Sokak” olarak değiştirilmesi teklifine ilişkin alınan, 19.02.2024 tarih ve 2024/6 sayılı komisyon raporunun görüşülmesi.

(Cadde ve Sokak İsimlerinin Belirlenmesi Komisyonu)

2- 30 Kasım 2023 tarihinde Belediye Başkanımız sayın Ahmet ARAS tarafından imzalanan “İLO 190 sayılı Yerel Yönetimlerde Çalışma Yaşamında Şiddet ve Tacizi Önlemeye Yönelik Politika Belgesi”nin tüm müdürlüklerimizce uygulanabilmesi amacıyla, “Şiddetle Mücadele Yönergesi’nin görüşülmesi.

(Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü)

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL