Bodrum

Mandalinci: “Mutlu Olacağınız Bodrum İçin Çalışacağım”

CHP Bodrum Belediye Başkan Adayı Mandalinci, pazaryeri ve sahilde esnafı ziyaret etti, halkın sorunlarını dinledi. Mandalinci, ailesinin yanında anlattıklarından etkilenerek “Ben de size oy verebilir miyim?” diyen çocuğa, oy kullanabilmek..

Mandalinci: “Mutlu Olacağınız Bodrum İçin Çalışacağım”

CHP Bodrum Belediye Başkan Adayı Mandalinci, pazaryeri ve sahilde esnafı ziyaret etti, halkın sorunlarını dinledi. Mandalinci, ailesinin yanında anlattıklarından etkilenerek “Ben de size oy verebilir miyim?” diyen çocuğa, oy kullanabilmek için büyümesi gerektiğini anlattı, “Ama merak etme, ben sizler için çok çalışacağım. Mutlu olacağınız Bodrum için, yalnız bugüne değil yarınlarımız için de çalışacağım” yanıtını verdi. 

Cumhuriyet Halk Partisi Bodrum Belediye Başkan adayı Tamer Mandalinci, seçim çalışmaları kapsamında Kızılağaç pazaryerinde, Azmakbaşı, Kumbahçe ve Paşatarlası’nda esnaf ziyareti yaptı, halkla buluştu.

Kızılağaç’ta pazaryerinde ilgiyle karşılanan Mandalinci, Bodrum’un sorunlarını bildiklerini, Ahmet Aras’ın Muğla Büyükşehir’de, kendisinin ise Bodrum’da belediye başkanlığına gelmesiyle hızlı ve kalıcı çözümler üreteceklerini belirtti. Pazar esnafı ve kahvehanede vatandaşlarını sorularını yanıtlayan Mandalinci, Bodrum’un deniziyle, doğasıyla güzel olduğunu ve bunu koruyarak daha da güzelleştirmek için çaba harcayacaklarını söyledi.

Azmakbaşı, Kumbahçe ve Paşatarlası’nda esnafı ziyaret eden Mandalinci, sahilde güzel havanın keyfini süren vatandaşlarla da tek tek görüştü, sorularını yanıtladı. Birçok işletmede vatandaşlar tarafından alkışlarla karşılanan Mandalinci, kendisine gösterilen destekten dolayı teşekkür etti, başkanlığında bu güvenin sorumluluğunda hareket edeceğini ifade etti.

‘İşimiz, gücümüz Bodrum’

Bir işletmede yabancı turistlere karşılaşan Mandalinci, seçim çalışması yaptıklarını ve Bodrum Belediye Başkanlığı’na aday olduğunu anlattı. Turistlerin, Mandalinci’nin seçim kampanyasında kullandığı “İşimiz, gücümüz Bodrum” sloganını Türkçe söylemeleri gülüşmelerle karşılandı. Sloganı afişlerde gördüklerini söyleyen turistler, Bodrum’a faydalı işler yapacağına inandıklarını ifade etti ve Mandalinci’ye başarı diledi.

“Mutlu olacağınız Bodrum için çalışacağım”

Mandalinci’nin başka bir işletmede vatandaşlarla yaptığı konuşmasından etkilenen bir çocuk ise “Ben de size oy verebilir miyim?” sorusunu yöneltti. Tebessümle karşılanan bu soru üzerine Mandalinci, oy kullanabilmek için büyümesi gerektiğini anlatarak “Ama merak etme, ben sizler için çok çalışacağım. Sizlere oyun alanları yapacağım, mutlu olacağınız Bodrum için, yalnız bugün değil yarınlarımız için de çalışacağım” yanıtını verdi. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL