Spor

Çağdaş Bodrum, Anadolu Efes’le Kapıştı

Bodrum’da spora ve sporcuya yaptığı destekler ile Çağdaş bir nesil yaratmak için gerekli alt yapıyı sağlayan Çağdaş Bodrum Spor, Türkiye Sigorta Basketbol Ligi ikinci haftasında kendi evindeki ilk mücadelesini ligin..

Çağdaş Bodrum, Anadolu Efes’le Kapıştı

Bodrum’da spora ve sporcuya yaptığı destekler ile Çağdaş bir nesil yaratmak için gerekli alt yapıyı sağlayan Çağdaş Bodrum Spor, Türkiye Sigorta Basketbol Ligi ikinci haftasında kendi evindeki ilk mücadelesini ligin güçlü takımlarından Anadolu Efes ile gerçekleştirdi.

Kendi evinde yaptığı maçlarda sahaya “Zorlu bir deplasman takımı olma” hedefiyle çıkan Çağdaş Bodrum Spor, Anadolu Efes ile yaptığı mücadelede, bu hedefine yakışır bir oyun sergiledi.

Satışa çıktığı ilk hafta içerisinde sezonluk tüm kombine biletleri tükenen ve karşılaşma biletlerinin günler öncesinden tükenmesiyle tüm salonu dolduran Muğla’lı taraftarların tezahüratlarıyla sahaya çıkan Çağdaş Bodrum Spor, Maça, Cavit Ege Havsa, Jaron Johnson, Dominik Artis, Ben Moore ve Hakan Yapar ilk beşi ile çıktı. Oldukça heyecanlı geçen maçta Çağdaş Bodrum, ilk periyodu 21-18 geçerken ikinci periyodu 42-45 tamamlayarak soyunma odasına gitti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL