Gündem Siyaset

Depremzedeleri Ziyaret Ediyorlar

AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan, Muğla Merkez, Köyceğiz ve Fethiye’den sonra Yatağan’daki deprem çalışmalarına katılarak, depremzedeleri ziyaret etti.Milletvekili Gökcan yaptığı açıklamada, Kahramanmaraş ve Hatay merkezli depremlerde hayatlarını kaybedenlere..

Depremzedeleri Ziyaret Ediyorlar

AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan, Muğla Merkez, Köyceğiz ve Fethiye’den sonra Yatağan’daki deprem çalışmalarına katılarak, depremzedeleri ziyaret etti.
Milletvekili Gökcan yaptığı açıklamada, Kahramanmaraş ve Hatay merkezli depremlerde hayatlarını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yaralılara şifa diledi.
Milletvekili Gökcan açıklamasında şunları kaydetti.
Bizler, her zorlukla beraber bir kolaylığın olduğuna inanan kadim ve aziz bir milletiz. Tek yürek, tek bilek olarak bu zor günleri de birlikte aşacağız. Hep birlikte yaraları saracağız.
Yatağan’daki depremzedelere yönelik çalışmaları yerinde inceledik. Yatağan Kaymakamlığımız koordinasyonunda, Belediye Başkanımız Mustafa Toksöz, İlçe Başkanımız Ali Tekin, Kadın Kolları Başkanımız Duygu Yenioğlu ve Gençlik Kolları Başkanımız Emrullah Özen ilçeye gelen depremzede kardeşlerimiz için adeta seferber olmuş durumda.
Depremzede kardeşlerimiz için hemşerilerimizin gönderdiği yardımlar İlçe gençlik merkezinde gönüllü kardeşlerimiz ve belediye çalışanları tarafından tasnif ediliyor ve ilçeye gelen depremzede kardeşlerimize ulaştırılıyor.
Yatağanlı hemşerilerimiz depremzede kardeşlerimize ulaştırılmak üzere gıda kolileri, kıyafet, oyuncaklar ve hijyen malzemeleri bağışlıyorlar.
Depremzede kardeşlerimizi ziyaret ettik…
Deprem sonrasında Kahramanmaraş’tan Yatağan ilçemize gelen ve hemşerilerimiz tarafından misafir edilen Depremzede Burcu Andıç kardeşimiz ile ailesini, ayrıca Nuriye Kaya ablamızı ve ailesini Belediye Başkanımız Mustafa Toksöz, İlçe Başkanımız Ali Tekin, Kadın Kolları Başkanımız Duygu Yenioğlu ve Gençlik Kolları Başkanımız Emrullah Özen ile ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerimizi ilettik.
Depremzede kardeşlerimize devletimizin her zaman yanlarında olduğumuzu söyledik.
Bu zor günlerde, depremzede kardeşlerimiz için seferber olan Yatağanlı ve Muğlalı tüm hemşerilerimize teşekkür ediyoruz.
Necip milletimizin de destekleri ile bu zorlukları hep birlikte aşacağız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL