Bodrum Siyaset

Ergun’dan Cennet Koy için Suç Duyurusu

İYİ Partili Ergun’dan Cennet Koyu’ndaki Hazine Arazisinin Satışıyla İlgili Suç Duyurusu İYİ Parti Muğla Milletvekili ve Yerel Yönetimler Başkanı Prof. Dr. Metin Ergun, Bodrum Cennet Koyu’nda bulunan Hazine arazisinin satışına..

Ergun’dan Cennet Koy için Suç Duyurusu

İYİ Partili Ergun’dan Cennet Koyu’ndaki Hazine Arazisinin Satışıyla İlgili Suç Duyurusu

İYİ Parti Muğla Milletvekili ve Yerel Yönetimler Başkanı Prof. Dr. Metin Ergun, Bodrum Cennet Koyu’nda bulunan Hazine arazisinin satışına ilişkin Danıştay tarafından 2016 yılında verilen iptal kararına rağmen, devir ve tescil işlemlerinin yapılmış olmasıyla alakalı ilgililer hakkında Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulundu.

Devir ve tescil işlemlerinin Danıştay kararına rağmen gerçekleştirilmiş olmasını “hukuki dayanaktan yoksun kalmış olması nedeniyle yolsuz tescil durumu” olarak niteleyen Ergun, Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’ndan re’sen tespit edilecek sair sebeplerle; şüpheliler hakkında gerekli soruşturmanın yapılmasını ve kamu davası açılmasını talep etti.

İYİ Partili Ergun konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “İYİ Parti olarak bu hukuksuzluk ve yağma düzeni ile mücadelemize devam edeceğiz” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL