Bodrum Muğla

Hayırseverden Bodrum’a Aile Sağlığı Merkezi

Muğla İl Sağlık Müdürlüğü ve Hayırsever Güngör Yazar arasında Bodrum ilçesi Karakaya mahallesine yapılacak olan Aile Sağlığı Merkezi için protokol imzalandı Muğla Valiliği 75. Yıl toplantı salonunda düzenlenen protokol imza..

Hayırseverden Bodrum’a Aile Sağlığı Merkezi

Muğla İl Sağlık Müdürlüğü ve Hayırsever Güngör Yazar arasında Bodrum ilçesi Karakaya mahallesine yapılacak olan Aile Sağlığı Merkezi için protokol imzalandı

Muğla Valiliği 75. Yıl toplantı salonunda düzenlenen protokol imza törenine Muğla Valisi Orhan Tavlı, Muğla İl Sağlık Müdürü Dr. Ali Burak Mülayim, Hayırsever Güngör Yazar, Kızı Eda Doğan, 32. Bölge Muğla Eczacı Odası Başkanı Kadir Serkan Tekin, Begüm Öcal, Ali Rıza Öner, Muğla Sağlık Müdürlüğü Destek Hizmetleri Başkanı Hüseyin Kavasoğlu, Halk Sağlığı Başkanı Eriş Başaran Akça, Başkan Yardımcısı Ahmet Demiral katıldı.

Bodrum İlçemizde Karakaya Mahallesinde yapılacak olan 3 hekimli 191 m2 kapalı alana sahip Aile Sağlığı Merkezine Hayrünnisa Yazar Aile Sağlığı Merkezi adı verilecek

Vali Orhan Tavlı, protokol kapsamında yapılacak olan Aile Sağlığı Merkezi’nin Muğla’ya ve Bodrum’a hayırlı olması temennisinde bulunarak toplum sağlığına olan desteğinden dolayı hayırsever Güngör Yazar’a teşekkür etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL