Bodrum Kültür - Sanat

Bodrum Gün Batımında Sanat

Dünyanın önde gelen galeri, sanatçı, kurum ve kuruluşlarını Bodrum’da sanatseverlerle bir araya getirmeyi hedefleyen Bodrum Çağdaş Sanat Fuarı’nın 2. Edisyonu, 22 Ağustos Pazartesi günü Swissôtel Resort Bodrum Beach’te düzenlenecek olan..

Bodrum Gün Batımında Sanat

Dünyanın önde gelen galeri, sanatçı, kurum ve kuruluşlarını Bodrum’da sanatseverlerle bir araya getirmeyi hedefleyen Bodrum Çağdaş Sanat Fuarı’nın 2. Edisyonu, 22 Ağustos Pazartesi günü Swissôtel Resort Bodrum Beach’te düzenlenecek olan açılış kokteyli ile başlayacak.

Ege ve Akdeniz’i birleştiren eşsiz doğası ile Bodrum’un en güzel gün batımı manzarasına sahip Turgutreis’te güneşi uğurlarken; fuara katılan değerli sanatçılar, sanatseverler ile buluşacak.

Çağdaş Holding ana sponsorluğunda; Bodrum Belediyesi, Bodrum Belediyesi Gıda AŞ, Bodrum Su Altı Arkeoloji Müzesi, BODTO, MİTSO, BODER destekleri ile düzenlenen Bodrum Çağdaş Sanat Fuarı’nın 2. Edisyonu, 23 Ağustos – 28 Ağustos 2022 tarihlerinde; yaklaşık 60 galeri, yurt içi ve yurtdışından 600 sanatçı, koleksiyonerler ve sanatseverleri Herodot Kültür Merkezi’nde ağırlayacak.

Dünyada ki çağdaş sanat fuarları arasındaki rekabette yerini güçlendiren Bodrum Çağdaş Sanat Fuarı; klasik, modern ve çağdaş sanatçıların resim, heykel ve enstalasyon çalışmalarının yanı sıra plastik ve görsel sanatlara ilişkin üretim ve canlı performansları da kapsayacak.

BODRUM ÇAĞDAŞ SANAT FUARI
‘GÜN BATIMINDA SANAT’ AÇILIŞ KOKTEYLİ
Swissôtel Resort Bodrum Beach
22 AĞUSTOS 2022 PAZARTESİ SAAT 19:00

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL