Gündem Magazin

İstanbul, Çeşme ve Bodrum’da

Scott Bradlee’nin Postmodern Müzik Tutkusu… POSTMODERN JUKEBOX, İstanbul, Çeşme ve Bodrum’da unutulmaz üç geceye imza attı. Pop müziği bir zaman makinesinde yorumlaması ile tanınan, zaman sınırlamasını yok eden müzik kolektifi..

İstanbul, Çeşme ve Bodrum’da

Scott Bradlee’nin Postmodern Müzik TutkusuPOSTMODERN JUKEBOX,

İstanbul, Çeşme ve Bodrum’da unutulmaz üç geceye imza attı.

Pop müziği bir zaman makinesinde yorumlaması ile tanınan, zaman sınırlamasını yok eden müzik kolektifi Postmodern Jukebox; Perşembe, Cuma ve Cumartesi geceleri İstanbul, Çeşme ve Bodrumlu müzikseverlere nefis üç konser verdi.

Kerki-Solfej Yaz Konserleri kapsamında BTCTurk Pro sahnesinde Bodrum Antik Tiyatro’yu tıka basa dolduran dinleyiciler tüm şarkıları hep bir ağızdan söylerken, alkışlar ve danslar ile müzisyenlere eşlik ettiler. Seyircisiyle bütünleşen performanslarıyla nam salmış Postmodern Jukebox, 4 aylık Avrupa turnesinin son ayağında 3 şehirlik Türkiye turnesinde hayranlarını mest etti.

Bir an bile yerinde oturmayan Postmodern Jukebox izleyicileri, grup üyelerinde Rogelio Douglas JR’ın enerjik davetine kayıtsız kalmayıp dakikalarca dans edip gruba şarkılarında eşlik etti.

Postmodern Jukebox, Türkiye turnesinde Radioactive, Bad Romance gibi dönem hitleri haricinde 60’larda The Marvelettes tarafından yorumlanan Mr. Postman gibi klasiklere de yer verdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL