Bodrum Editör'ün Seçimi

NAC Vücut Şampiyonası Azka’da Yapıldı

NAC Dünya Vücut Geliştirme Şampiyonası, 240 sporcunun katılımıyla Bodrum Azka Otel’de gerçekleşti. Merkezi Almanya’da bulunan NAC International (National Athletic Committee) organizasyonuyla NAC Dünya Vücut Geliştirme Şampiyonası, Azka Otel’de yapıldı. Şampiyonaya..

NAC Vücut Şampiyonası Azka’da Yapıldı

NAC Dünya Vücut Geliştirme Şampiyonası, 240 sporcunun katılımıyla Bodrum Azka Otel’de gerçekleşti. Merkezi Almanya’da bulunan NAC International (National Athletic Committee) organizasyonuyla NAC Dünya Vücut Geliştirme Şampiyonası, Azka Otel’de yapıldı. Şampiyonaya Dünya’da önemli başarılar elde etmiş sporcuların da aralarında olduğu 240 sporcu katıldı.

NAC Türkiye Başkanı Murat Düzgören, basın mensuplarına yaptığı açıklamada şu bilgileri verdi: “Ülkemizin nadide yerlerinden biri olan Bodrum’da düzenlediğimiz bu şampiyonaya 16 ülkeden 240 sporcu katılıyor. Dünyada başarılar elde etmiş sporcular bugün bizimle beraber. Katılımı yüksek ve bizim için gurur kaynağı olan bir yarışma. Vücut geliştirme sporunun Türkiye’de yaygınlaşması adına çalışmalarımız devam edecek. Bize yakın ilgi gösteren Bodrum halkına çok teşekkür ederiz.” Dedi.

Akşam saatlerine kadar süren şampiyonada dereceye giren yarışmacıların yanı sıra yarışma boyunca otelde konaklayan yarışmacılara verdikleri destek ve hizmetten dolayı Azka Otel Genel Müdürü Selin Buket Özsüer’e plaket verildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL