Bodrum

Ürdünlü Otelci, Doğayı Böyle Katletti!

Bodrum’da turizm yatırımı adı altında ağaç katliamlarına devam ediliyor. Ürdün asıllı Türk vatandaşı Abdullah Heyecan’ın sahibi olduğu Thor Otel’in çevresinde yaşanan ağaç katliamı ve deniz dolgusu, bir kez daha ulusal..

Ürdünlü Otelci, Doğayı Böyle Katletti!

Bodrum’da turizm yatırımı adı altında ağaç katliamlarına devam ediliyor. Ürdün asıllı Türk vatandaşı Abdullah Heyecan’ın sahibi olduğu Thor Otel’in çevresinde yaşanan ağaç katliamı ve deniz dolgusu, bir kez daha ulusal medyanın gündemine geldi!

Bodrum yeniden doğa katliamıyla gündemde.. Adres bu kez, Torba mahallesi…Tv100’ün haberine göre; sahili doldurdular, kaçak iskele yaptılar. Yetmedi, yan parseldeki ormanlık alana girip, ağaçları ‘kestiler. Kendilerine daha fazla yer açabilmek için doğayı katlettiler.

Ürdün asıllı Türk vatandaşı Abdullah Heyecan, daha önce köpek ölümleri ve mafya usulü gözdağıyla gündeme gelmişti. Şimdi de sahibi olduğu Thor adlı otelin yan parseli ve sahilinde doğa katliamı yaptığı ortaya çıktı.

TEK TEK KATLEDİLDİ

Kaçak inşaat yapılan sahilde, denizin doldurulduğu ve iskele yapıldığı görüntülerle belgelendi.

Üstelik görüntülerle belgelenen tek doğa katliamı bu da değil. Otelin hemen yan parselindeki ormanlık alana da girildi. Onlarca ağaç tek tek kesilerek katledildi.

Çevreciler, ilgili kurumların gözleri önünde yapılan ve sosyal medyada da paylaşılarak tepki gösterilen katliamın durdurulmasını istedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL