Bodrum

Jet Sosyete Mekanından 45 Bin Liralık Kuver!

Bodrum’da sosyetenin yeni adresi Scorpios, sadece masaya servise 20 bin TL aldı. İşletme toplamda ise 167 bin TL fatura çıkardı. Scorpios’un sosyal medyaya da düşen adisyonu, Türkiye’nin gündemine oturdu. Dünya..

Jet Sosyete Mekanından 45 Bin Liralık Kuver!

Bodrum’da sosyetenin yeni adresi Scorpios, sadece masaya servise 20 bin TL aldı. İşletme toplamda ise 167 bin TL fatura çıkardı. Scorpios’un sosyal medyaya da düşen adisyonu, Türkiye’nin gündemine oturdu.

Dünya jet-setinin adresi Scorpios, bu yaz başında Bodrum’da da bir şubesinin açılışını gerçekleştirdi. Bodrum’daki işletmelerde görülen yüksek fiyatlar henüz gündemdeki yerini korurken ünlü mekan, bayrağı eline aldı. Scorpios, sadece içecek ve meyve alan müşterisine tam 166 bin 721 TL’lik hesap çıkardı. Bunun içindeki 19 bin 180 TL’yi de masaya servis ücreti olarak yazdı. Gelen fişi sosyal medya hesabından paylaşan bir kişi de bu fiyata tepki gösterdi. Fiyata kızan kişi, yaptığı paylaşımda “Bu dolandırıcılık. Bir şişe için bizden aldıkları ücret…” ifadelerini kullandı.

Scorpios’taki fiyatlar bununla da sınırlı kalmadı. Haberin ardından ortaya çıkan bir başka fişte ise 45 bin liralık servis ücreti alındığı görüldü.

Alman Thomas Heyne ve Mario Hertel’in Mikonos’ta 2015’te kurdukları ve kısa sürede ünü dünyaya yayılan alternatif ‘beach club’ Scorpios ilk şubesini 14 Haziran’da Bodrum’da açtı. Scorpios Bodrum, Cennet Koyu’ndaki eski Hilton Oteli’nin yenilenmesi sonrası 17 Mayıs’ta açılan, Maxx Royal Otel’in yarımadasının en ucunda konumlanıyor. Maxx Royal’de kiracı olarak yer alan Scorpios Bodrum, merkezi Mikonos’ta olan Scorpios şirketi tarafından yönetilip işletiliyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL