Bodrum

Bodrum’da Motosikletlilere Sıkı Denetim

Bodrum İlçe Jandarma Komutanlığı trafik timleri, motosikletlilere yönelik denetimlerini artırdı.Motosiklet kullanımının yoğun olduğu ilçede, motosiklet sürücülerinin can ve mal güvenlikleri için kurallara uymalarını sağlamak amacıyla, kapsamlı bilgilendirme faaliyetlerinde bulunan jandarma,..

Bodrum’da Motosikletlilere Sıkı Denetim

Bodrum İlçe Jandarma Komutanlığı trafik timleri, motosikletlilere yönelik denetimlerini artırdı.
Motosiklet kullanımının yoğun olduğu ilçede, motosiklet sürücülerinin can ve mal güvenlikleri için kurallara uymalarını sağlamak amacıyla, kapsamlı bilgilendirme faaliyetlerinde bulunan jandarma, kontrollere de devam ediyor.
Yaz sezonuyla birlikte motosiklet kullanımı artarken, jandarma ekipleri, sorumluluk bölgelerindeki uygulamalarında, özellikle kask, “abartı egzoz” olarak belirtilen yüksek ses çıkaran egzoz, ehliyet ve plakasız araç kullanımı olup olmadığı kontrol ediyor.
Ekipler, farklı noktalardaki kontrollerinde  tespit ettiği kural ihlallerine işlem yaptı.  Uyarıları dikkate alan ve kurallara uyan sürücülere de teşekkür etti.
Bugün yapılan denetimler sırasında aranan bir şahıs yakalanırken, trafik tescil belgeleri bulunmayan bir motosiklet ele geçirildi.
Vatandaşların huzur ve güvenliği için uygulamalara ara verilmeden devam edileceği belirtildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL