Bodrum

Mümtaz Ataman Pek Güzel Oldu

Muğla Büyükşehir Belediyesi Bodrum’un Mümtaz Ataman, Atatürk ve İskele Caddeleri’nde sıcak asfalt ve yol çizgi çalışmalarını tamamladı. Muğla Büyükşehir Belediyesi il genelinde güvenli ve modern ulaşım için yol çalışmalarını sürdürüyor…

Mümtaz Ataman Pek Güzel Oldu

Muğla Büyükşehir Belediyesi Bodrum’un Mümtaz Ataman, Atatürk ve İskele Caddeleri’nde sıcak asfalt ve yol çizgi çalışmalarını tamamladı.

Muğla Büyükşehir Belediyesi il genelinde güvenli ve modern ulaşım için yol çalışmalarını sürdürüyor. Çalışmalar kapsamında Bodrum’da Mümtaz Ataman ve Atatürk Caddeleri’nde ki sıcak asfalt çalışmaları tamamlandı. Ekipler ayrıca bölgede yol çizgi çalışmalarını da tamamlayarak levha montajına başladı.

3 Bin Metre Sıcak Asfalt Çalışması Yapıldı
Muğla’nın önemli turizm merkezlerinden birisi olan Bodrum’da Büyükşehir Belediyesi yolları yeniliyor. Ekipler çalışmalar kapsamında 3 bin metre uzunluğunda olan Mümtaz Ataman, Atatürk ve İskele caddelerinde sıcak asfalt çalışmalarını tamamladı.

45 Milyon TL’lik Yatırım
Çalışmalar kapsamında Mümtaz Ataman ve Atatürk Caddeleri’nde asfalt ve parke kaplama sökümleri gerçekleştirildi. Terasman çalışmalarının tamamlanmasının ardından plentmiks temel kaplama, bitümlü sıcak karışım, binder kaplama ve aşınma tabakası serimi yapıldı. Caddelerde aynı zamanda durak, otopark cepleri ve kavşak düzenlemeleri yapılırken proje, 45 milyon 984 bin 600 TL’ye mal oldu.
Mümtaz Ataman ve Atatürk Caddeleri’nde sıcak asfalt çalışmalarının ardından
yağmur suyu ızgaraları, kanalizasyon kapakları, telekom kapakları ve benzeri kapak yükseltme çalışmalarına başlandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL