Bodrum Muğla

Bodrum Medlife ve MGC Protokol İmzaladı

Muğla Gazeteciler Cemiyeti (MGC) ile Bodrum’daki Özel Medlife Tıp Merkezi arasında; indirimli sağlık hizmetleriprotokolü imzalandı. Protokole göre, Muğla Gazeteciler Cemiyeti üyeleri, çalışanları ve birinci derece yakınlarına Özel Medlife Tıp Merkezi’nden indirimli olarak hizmet alacak. Gazetecilere indirimli sağlık hizmeti alma imkânı sunan protokole Muğla Gazeteciler Cemiyeti..

Bodrum Medlife ve MGC Protokol İmzaladı

Muğla Gazeteciler Cemiyeti (MGC) ile Bodrum’daki Özel Medlife Tıp Merkezi arasında; indirimli sağlık hizmetleriprotokolü imzalandı. Protokole göre, Muğla Gazeteciler Cemiyeti üyeleri, çalışanları ve birinci derece yakınlarına Özel Medlife Tıp Merkezi’nden indirimli olarak hizmet alacak.

Gazetecilere indirimli sağlık hizmeti alma imkânı sunan protokole Muğla Gazeteciler Cemiyeti adına Yönetim Kurulu Üyesi, Bodrum Olay Gazetesi İmtiyaz Sahibi Ercan Vuranlar ile Medlife adına Başhekim Dr. Serdar Demiroğlu ile Medikal Direktör Dr. Serhat Demiroğlu imza attı. Protokole göre gazeteciler, eşleri, çocukları, anne ve babaları için Medlife Tıp Merkezi’ndeki muayene ve tetkiklerde yüzde 20’ye varan oranda indirim uygulanacak. Protokol uyarınca, muayene, laboratuvar ve görüntüleme tetkiklerinde yüzde 20, estetik ve diş uygulamalarında ise yüzde 10 iskonto yapılacak. 

2 Ağustos 2022 tarihinden itibaren geçerli olacak işbirliği protokolü, bir yıl süreyle devam edecek. 

VURANLAR: GAZETECİLER ADINA TEŞEKKÜR EDERİZ

Muğla Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyesi Ercan Vuranlar, protokol imza töreninde yaptığı açıklamada Bodrum ve Muğla il genelinde zor koşullarda gazetecilik görevini yerine getiren MGC üyelerinin, özellikle sağlık ve eğitim alanındaki hak ve menfaatlerini korumak için kurumlarla işbirliği içinde olmaya büyük önem verdiklerini söyledi. Vuranlar, “Cemiyet olarak Muğla’mızın farklı bölgelerinde hizmet veren sağlık kuruluşlarımızla benzer işbirliği protokolleri imzaladık. Bodrum’da Özel Medlife Tıp Merkezi ile yaptığımız bu protokolün, meslektaşlarımız ve aileleri için çok anlamlı olduğunu düşünüyoruz. Hastane yöneticilerine katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz” dedi. 

Bodrum Özel Medlife Tıp Merkezi Başhekimi Dr. Serdar Demiroğlu da, yerel basının kentlerin kalkınması ve gelişmesinde büyük önemi olduğunu belirterek “Hem güçlü, hem de sağlıklı bir basın için bizim de bir katkımız olsun istedik. MGC üyelerine, eş ve çocuklarına hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL